9 godina XboxRepublika sajta i foruma

… bilo pre 11 dana :smile: lol

U svakom slučaju, rolamo već devet godina! Nadam se da neću zaboraviti 17. septembar 2017. kao značajan datum za desetogodišnjicu. Živeli!

Detaljniju statisku imamo tek od 2010. godine na ovamo pa one koje zanima, evo nekih brojki:

:metal: Sajt je do sada posetilo 550K posetilaca


:cyclone: Koji su ostvarili 2M sesija


:computer: Posetioci su na sajtu pregledali 12M stranica sadržaja


:bar_chart: Najviše poseta je bilo iz:

  1. :heart: Srbija 77%
  2. :heartbeat: Bosna i Hercegovina 9%
  3. :two_hearts: Hrvatska 5%

:desktop: Browser koji su posetioci najviše koristili je:

:boom:Chrome 43%
:fire:Firefox 34%
:zap:Opera 9%


:control_knobs: U proseku korisnici provedu 8.5 minuta na sajtu i forumu

13 Likes

Morali bi da obelezimo 10 godina uz kotlic :smiley:

7 Likes

Ja sam eto 5 godina ovde :smiley: Jedini forum na kom sam aktivan duze od nedelju dana :smiley:

1 Like

khm @ninja khm

1 Like

Čestitam samo tako nastavite!! :slight_smile:

1 Like

Tu sam 5 i po godina. Not bad. Ostacu jos.

1 Like

Za jos 9 :beers:

1 Like

Cestitam. :slight_smile:
Da trajete dok bude i igara. :wink:
Sjajan ste forum.Sa raznovrsnim temama i postovima sjajnih clanova,cinite da budete evo vec dosta godina moj prvi sajt koji otvaram cim “otvorim oci”. :slight_smile:
Forum za sve.Jos jednom cestitke za celu Xbox Republiku.Svaka cast. :slight_smile:

1 Like

Svaka cast :smiley:

1 Like

Ko je ovde najduze? :slight_smile: Ko je najstariji clan?

1 Like

@robotnjik Najverovatnije, pa onda @ninja

1 Like

Zar je vec proslo 9 godina?!? :older_man:

Podici cu danas svoju chashu soka od pomorandze koju pijem uz rucak u zdravlje foruma i ljudi s kojima vodim zanimljive razgovore o igrama eto skoro citavu deceniju!

:tropical_drink:

5 Likes

Sjajno! Samo tako nastavite. I ja sam dugo ovde, bukvalno jedini forum koji posecujem :slight_smile: :beer::beer::beer:

1 Like

“You would like to know how long. I’m afraid it’s been… nine years.”

1 Like

cestitam samo nastavite

1 Like

Hvala svima na lepim željama i čestitkama. Malo sam apdejtovao prvi post sa nekim statistikama, za one koji vole brojke.

1 Like

Ja sam nekih 6 godina ovde. Prvih nekoliko nisam bio aktivan, samo bih čitao i posmatrao iz senke (illuminati confirmed), a sada se trudim da budem što aktivniji. Živela republika , živeo nam forum!

2 Likes

Stari forum a mi nikad mlađi :wink:

2 Likes

Pa,srecna nam godisnjica! (Ja sam ovde tek 2 godine)

1 Like

Ja sam ovdje skoro 5 godina bog te mazo. :beers:

Sjecam se svog prvog posta (ili je to bio jedan od prvih, kako god), objavih neku spojlerčinu o potencijalnoj priči u CoD MW4, akiris me zamalo banovao :smiley:
Naravno ispostavilo se na kraju da je sve bilo netačno, izašao Ghosts a ne MW4 :smiley:

2 Likes