Battlefield 4/Hardline Klanovi

**Nesto o topicu:
**Zamislio sam ovaj topic kao kratak info o svim klanovima koji trenutno igraju Battlefield 4/Hardline.
Ideja je da ovde ostavimo odredjeni broj informacija koje se ne nalaze na Battlelogu, koje znaju iskljucivo clanovi tih klanova a koje recimo znace nekom ko ima zelju da se uclani i klan.Jednostavno kako bi buduci clanovi znali koji je klan najbolji za njih.
Molim clanove klanova da mi dostave informacije kao sto si : 1. Cilj klana , 2. Igraju (BF4/Hardline i da li veci broj clanova ima Premium ili Standard verzije igre), 3. Nacin primanja u klan, 4. Dodatan info (sve ono sto bi bilo zanimljivo buducem clanu), 5. Platoon link.
Posle toga cu editovati prvi post sa novim informacijama i klanovima. S obzirom da ima clanova klanova koji igraju i BF4 i Hardline, klanove cu rasporediti na osnovu onoga sta vecina clanova tog klana igra.Ako neko ima primedbu iz klanova na to, neka me ispravi.Najmanji je problem to promeniti.
Takodje ostali clanovi klanova ovde se mogu druziti razmenjivati iskustva i slicno.

[SIZE=5]Battlefield Hardline:
[/SIZE]
[SRB] SERBIAN VITEZOVI CLAN

Klan osnovan: 20.2.2015
Osnivac klana: neven86, Darkez_Srb
Igraju: Battlefield Hardline [vecina clanova koristi Premium]
Cilj: Druzenje i zabava uz casual gaming.Ne juri se rezultat, poenta je u dobroj zabavi.
Na koji nacin se ulazi u klan: Klan je zatvorenog tipa.Postojeci clanovi predlazu nove za koje kasnije glasaju stariji clanovi klana.
Platoon link: Platoons - Battlelog / Battlefield Hardline
Dodatan info: Klan vodi racuna o tome koga prima.Do sada nije primljen ni jedan clan a da se pre toga barem neko vreme nije druzio (na bilo koji nacin) sa nekim od clanova.Ne postoje striktna pravila unutar klana.

**[COB] COBRA:
**

Klan osnovan: 29.6.2015
Osnivac klana: danijelXxX (Deki), Christian0609
Igraju: Battlefield Hardline
Cilj: “Prvenstveno smo za dobro druzenje i zezanje preko PS4”.
Na koji nacin se ulazi u klan: Klan je otvorenog tipa.Uvek primaju clanove.
Platoon link: Platoons - Battlelog / Battlefield Hardline
Dodatan info: Klan koji nastaje izlazkom iz klana jednog od osnivaca Srpskih Vitezova,
kako bi se napravio novi, sa novim pravilima koje ce biti okrenuti ka ozbiljnijem pristupu samom igranju.Kao i promeni u otvorenosti klana (primanju novih clanova).Od clanova se ocekuje odredjena ozbiljnost i odredjeni uslovi (pogledati platoons i pravila klana).

[SIZE=5]Battlefield 4:
[/SIZE]
**[VUK] VUK CLAN
**

Klan osnovan: 3.3.2014
Osnivac klana: skoro_82, sremskifront, alexisde3
Igraju: Battlefield 4
Cilj: Nepoznat (Molim clanove da dostave info)
Na koji nacin se ulazi u klan: Nepoznato (Molim clanove da dostave info)
Platoon link: Platoons - Battlelog / Battlefield Hardline
Dodatan info: Mozda i najveci domaci klan(Barem koliko je meni poznato).Nacionalizam strogo zabranjen.Prema infu koji imam, od igraca se ocekuje ozbiljnost u igri i postovanja pravila klana tokom igre.Koliko znam otvoreni su za nove clanove.Klan ima svoj server, tako da je sa njima borba uvek napeta.

Svidja mi se tema, kad bi ovo odradili i za druge MP igre bilo bi dobro. Mada kad bi neko uzeo da nabraja World of Tanks klanove, ne bi kraja bilo :smiley:

Hvala.:slight_smile: HaHaHaHa…Nebio ja u kozi onog ko bude pravio ovakvu temu za World of Tanks! :smiley:

Trenutno Serbian Vitezovi Klan regrutuje nove clanove.Dobro dosao svako ko se oseca kao Srpski Vitez i ima vise od 18 godina. :happy
Ako je neko zainteresovan, neka mi se javi na p.p pa cu javiti dalje founder-u i liderima za prijem clanova.

Srpski Vitezovi su pokrenuli svoj portal:
http://sigg.rs

Ukoliko neko zna portale nasih klanova, neka pise ovde ili meni da dodam u info klanova.

Srpski Vitezovi, prvo okupljanje,Bec 2016.Evo par slika:

Nazalost stradalo je jedno jagnje i jedno prase.Sve zaliveno sa tonom piva.Nismo imali grickalice jer od toga ne raste dovoljno stomak (kako bi mogli da spustimo ugodno dzojstik na njega).Tako da smo umesto grickalica cepali cevape, kobasicu, slaninu i naravno belo meso (da bi ojacali prste).Ukratko, kvalitetno provedeno vreme. :grinning: