Battlefield 5 će biti predstavljen naredne nedelje

Battlefield 5 će biti predstavljen u petak, 06. maja. U roku od nekoliko dana ćemo znati u kojem smjeru se kreću i BF i CoD. :slight_smile:

1 Like

COD, BF i Persona 5 imaju objave u toku sledeće nedelje. Jel to neka bitna nedelja ili se to tako potrefilo?

Koinsidens ? Aj dont tink sou :smiley:

Jedva cekam BF

BC3 bi bilo lepo videti…

1 Like

Ja ne mogu da verujem da jos nista nije procurelo za ovu igru… Svi sve proveravaju ali nista da procuri… :frowning:

Teaser

Sudeci po ovom liku deluje da je igra ww1-ww2

Ja bih rekao po fontu koji forsiraju uz Battlefield logo da će biti neki classic ili retro momenat, što se uklapa sa WWI i WWII, kao i ostalim kofliktima XX veka. Lično preferiram izmišljene sukobe, nekako mi je predvidljivost istorijskih događaja “dosadna”.

Ma ako je igra kvalitetna i dobra nema veze dal je izmisljen sukob il nesto istorijski poznato.

1 Like

Ovo bi takodjer moglo biti nesto kao COD, space fazon, po ovome plastu sto lik nosi na sebi. Ali kompletan SS lica na neki mix space-a i earth.

Ma kakav space, ovo su vojnici nosili u WWI kao dio uniforme u toku kisnih dana.

Po pistolju i bombi lici na prvi svetski. A ovo iznad njega ce biti onda neki cepelin.

Prihvatam WWI/WWII ako je neki alternate universe. Mada, koliko imam vremena za igranje, sačekaću ovo u EA Access da stigne.

1 Like

Ovo je ista stvar( “problem” ) i kod mene.

Uglavnom za dva sata ce sve dileme biti resene.Inace evo ovde ide live stream :slight_smile:

1 Like

Jel se zove BF 1, dobro sam video? Znaci fora WWI jel? Svidja mi se, grafika podseca na SW Battlefront

Da, zove se Battlefield 1 i definitivno se radi o WWI. Bice bojnih otrova i gas maski, vidi se u traileru :slight_smile:

Wow, ovo je bilo zaista brutalno :slight_smile: