Dishonored 2 objavljen datum izlaska

Dishonored 2, the sequel to Arkane Studios’ hit stealth-action game, will be releasing November 11th on the PlayStation 4, Xbox One, and PC.

The release information was revealed over on Bethesda’s website. The publisher added that more information, including the world premiere of Dishonored 2‘s gameplay, will be revealed during Bethesda’s 2016 E3 showcase.

Dishonored 2 features two playable main characters: Corvo Attano, the returning lead of the original Dishonored, and Emily Kaldwin, who we last saw when she was still a young girl (and heir apparent to the Empire). Once again, it’ll be possible to complete the story without killing anyone, and the story will respond to player choices.

Bethesda’s E3 showcase takes place on June 12th, starting at 7 p.m. PT.

1 Like

Malo SS-ova :slight_smile:

Brine me malo grad, jer je dunwall bio zastitni znak prvog Dishonoreda. Nisam uopste srecan sto su totalno promijenili lokaciju.

Mene boli uvo za ovu igru.Prvi deo sam probao i igrao par sati i kad su poceli neki indijanci tj nindze da izlecu kad ko gde stigne i poceli da me ubijaju tu sam batalio jer me smaralo tu da razmisljam i da idem drugim putem il da uradim nesto trece i tu sam obrisao igru i cao djaci.A i generalno nisam video nista sto bi mi tu drzalo paznju neko vreme.Novi deo necu ni probati.

Ista stvar.

Meni je prvi dio odlican, bas su omogucili igracima da na bezbroj nacina predju igru. Upadnes na yt, pogledas kompilaciju najboljih killova u igri i sve ti je jasno. meni je ovo jedna od vaznijih igara koja izlazi ove godine definitivno.

Ja nisam imao nikakva očekivanja od prvog dela i nije mi nešto išlo prvih sat dva, ali me je priča gurala da igram. Onda je nekako sve leglo na svoje mesto i do kraja igre sam se trudio da budem što više stealth nego assasin. Suprer je što mi igra dozvoljava da koristim stil igranja koji mi najviše odgovara za određenu misiju. Baš me zanima koje nove ‘magic’ skillove ćemo dobiti u nastavku.

takodje,ja bas puno ocekujem od nastavka…