FIFA 17

Malo su preterali sa ocenama kod pojedinih igraca… Po mom misljenju Nejmar nije nikako za 92… I napokon da Ronaldo bar na jedon fudbalu ima vecu ocenu od pigmeje :slight_smile:

Ali Neuer 92 :smiley:

Ali bitno da je Ronaldo pod 1 (94) :smile: .

Osvojio je vazne trofeje i zvanicno jeste najbolji. Mesi nije vise promoter na coveru. Rojsu je prigodno skocila ocena, kao novom promoteru, iako nije nista specijalno osvojio a preskocio je i takmicenja zbog povreda.

Ova FUT sezona je skoro gotova. Generalno nisam zadovoljan rezultatima. Zasicenje, stres na poslu i manje slobodnog vremena, gameplay koji mi nije odgovarao, selidba zbog koje retko koju utakmicu mogu da odigram na miru. Trading sam batalio vec na samom pocetku. Dobra stvar je sto su se resili cheatera i AI u odbrani je neuporedivo kompetentniji. Losa je sto momentum i skripta precesto odlucuju pobednika. Draft je takodje sjajna stvar, ali bih voleo da mi je bio dostupniji jer je 15k za ulazak previse.

Uskoro krece FUT pre season web app trading. Sa novcicima mogu da se pokupuju itemi iz kataloga koje mozete da quicksellujete i kupite neke jeftine a brze italijane kojima ce cena skociti nakon izlaska igre.

Jel mi se cini ili mi se komentar dva puta obrisan? Ovde se ne sme pisati o sharingu fife 17? :frowning:

Ja imam Fifu 15 i Fifu 16. I mislim da cu da preskocim ovu 17 ili cu je kupiti kad bude free ili 10$. Mislim da se mnogi nece sloziti samnom ali po meni u ovoj fifi su malo doradili grafiku odradili update frizura i tetovaza igraca i malo se igrali sa brojevima i VAoooo evo nova igra …

Mislim da itekako gresis… Ako je ikada bilo promena izmedju dve Fife, to su izmedju 10ke i 11ke i izmedju ove sada, nadam se :slight_smile:
Ako preskocis 17, sto jednostavno ne preskocis i 18 i cekas da izadje next gen :slight_smile:

pisao si u tri razlicite teme

Moguce… ali sam na ovu temu zadnju naisao… najaktivnija je i najvise pogadja temu o kojoj sam i pisao :slight_smile: Trudicu se da ne ponavljam pitanja, ali cesto imam osecaj da me ljudi ignorisu, te se osecam nepozeljno :frowning: :slight_smile:

Ae lepo da konstatujemo…
Nista spektakularno frostbite engine nece doneti…
Mozda i hoce… u cut scenama… U toku same igre ce biti zoom out 3, koga briga za tetovazu nejmara…
Naboranu carapu Mesija i bore ne znam ni ja koga… Gameplay…

same old same\

Jel istina da ce 22og izaci trial verzija? Za one sa ea accessom

13-tog demo

1 Like

Insistiranje na real face expressions, naborane carape, bore na licu, znoj…

A ustvari u igri… Igra se kamera zoom out 3 or something…
gde su igraci zoom out i vidimo samo odzumirane igrace koji su slicni jedni drugima… Osim kada postignu gol i proslave to… Tada vidimo razdeljak na frizuri, tetovazu… Frostbite, next gen…
c’mon fellas…

Inace ko ima Access, Fifa 17 ce biti dostupna od 22.09 kao first trial gde imate 10 sati full igre.

Ovo je nevezano za demo.

Kada ono bese pocinje da radi fut web app, za postojece FUT korisnike?

valjda sutra sa izlaskom demoa.

Gde da skinem demo? I dobro je sto tih 10 sati ne moras odmah odigrati, tako da mogu da sacekam da prodje ispitni rok, odigram to i vidim jel vredi da se uzme odmah :slight_smile:

Citao sam na nekom sajtu gde ljudi ocenjuju igre, da ce i 17 biti copy paste kao i 16ka koja je navodno samo prekopirala 15ku… Kazu da je gameplay isti ali da su promenili izgled igraca, bore, tetovaze, sto i nije bitno kada je igras.
Meni licno se 16ka svidela, odigrao sam i PES 16, koji je pre pre preocajan… Dok na tom sajtu, Pes ima daleko bolju ocenu od Fife, sto je po mom misljenju neka vrsta tragi komedije :slight_smile:

I imam osecaj da ce Fifa 17 biti standardno brutalna sa par sitnih bagova :slight_smile:

demo ce biti na originu za PC. za X1 ne znam. valjda u demo sekciji. Imas 10 sati koji se racunaju ingame. sto znaci da mozes da igras 22-og tri sata. ostace ti jos 7 kad god. nije da kad jednom pokrenes da tajmer krene i ne staje.

1 Like

Nemoj vise da citas na tom sajtu,nemaju pojma…