Filmovi vol. 2

Ajmo deco vol. 2, stara tema puna svega i svacega i bice verovatno obrisana oko nove godine…

The Equalizer (2014) 1080p BrRip x264 - YIFY

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) CAMRip XviD (RUS) - SR :smiley:

toooooooooo. otkazacu rezervaciju karata za petak :smiley:

Too late, eve me ispred Arene, u 21č počinje projekcija [emoji14]

Sent from my D6603 using Tapatalk

Jel iz Novog Sada fazon 90% foruma? Sve gariji neki? :smiley:

Sutra se ide na Hobbita, cemo da vidimo :smiley: Mada ne ocekujem nesto specijalno, prva dva su mi bila samo ok…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Odgledao St. Vincent

Predobar film, dovoljno je pomenuti ime Bill Murray-a i to je to, valjda :smiley:

Dobar je Hobbit, mada mogao je komotno i kraće da traje, vidi se kroz par scena da su baš nepotrebno razvukli film. Takođe ima par WTF i “give me a break” scena, al’ u globalu film je ok, meni se dopao.

Sent from my D6603 using Tapatalk

[SIZE=3]Interstellar (2014) TS ENG Sub x264 2Audios-CPG[/SIZE]

Jucer gledao Hobbit-e u 3D-u ali drugi deo, onako film je odlican, ali to pre dugo traje(za mene), dva sata max, preko toga zaspim skoro svaki puta…

Kevin Smiths “Tusk”. WTF DID I JUST SEE?

Sent from my Nokia 3310 using Golub Pismonoša

Izgleda interesantno… “Izgubljeni u prevodu” sam pogledao nedavno i baš mi je legao film.

Gone Girl - Yify aj sa srecom vise…

Konacno :tap:

Gone Girl (2014) 1080p BrRip x264 - YIFY

Edit:

Ups, mickolopi je vec postavio ovo juce.

**Dumb.and.Dumber.To.2014.HC.HDRip.XviD.AC3-EVO **

Pogledao sam neki dan The Grand Budapest Hotel. Iz nekog razloga ga poredim sa Čudesnom sudbinom Amelije Pulen. Kako se primiče kraj filma tako sve ono što je bilo “dosadno” i “bez veze” dolazi na svoje mesto, i na kraju - BAM, osmeh na licu. Savršeno!!!

A ja stao na pola i izbrisao. :frowning: