Gran Turismo Sport - screens

Gomila novih slika

1 Like

2 Likes

[quote=“jahalang0112, post:5, topic:11349, full:true”]
Ko jos ovo igra?
[/quote]Ja cu igrati(naravno nisam jedini), jedva cekam da se pojavi.

Btw. @robotnjik Svaka cast na trudu :beers:, bas sam hteo jucer ja postaviti te SS .

Evo link sa svim tim SS :slight_smile: : August 17, 2016 - Gematsu

Kad smo vec kod GT S evo koje novosti sve donosi:

[quote]Point by point :

Graphics (best looking racing game, I didn’t notice framerate drop)
Physics (a big step forward compared GT6)
Sound (better. more natural than any GT)
AI (much more competitive and agressive, I won once only)
Rally track (this track reminded me Tahiti Maze vibe)
Nurburgring (I found it more dangerous than GT6. This track was redone, clearly)
Time Day (can choose between 3 and 8pm. Nurburgring at 8pm is just insane)
Scape mode (several photo was on a screen)

Collisions (same than GT6)

But it’s not my detailed impressions. It will be for this weekend, I hope.[/quote]

EDIT:
Najveci plus mi je Rally track, pored toga ide naravno Sound.

Da stvar bude jos bolja odgodili igru, nista cudno od Sony-a, tacnije koju igru nisu odgodili do sada, ovo je bas ped_rski od njih, bez datuma izlaska da odgode igru.

Kako koga.

Ti si bese to pre order?

Yep, jos pre skoro mesec dana…

Sony-ju generalno fali jedan Gran Turismo Horizon. Tu je MS ub’o a da nije ni bio svestan.

Nebi me cudilo da na E3 rebrandiraju igru kao GT 7 :laughing: . Samo mi je sada zao sto sam im dao pare za igru(preorder-ovao), nesposobnjakovici.
MS sklepao 2 Forza-e i 2 Horizona a ovi ne mogu jednu igru napraviti, sta reci vise.

Zar ne daju neku opciju za refund preordera pošto su pomerili datum izlaska?

E ne znam, nisam dobio nista, posto na US PSN jos uvijek stoji da izlazi 15.11 i jos uvijek se moze napraviti preorder. Dok su na svim EU PSN maknuli igru sa Store-a. Cekam da je maknu i sa US PSN pa cu kontaktirati podrsku. Ma da mislim da bi to bilo u redu(da vrate), posto uopce nisu niti najavili novi datum izlaska.

Nije mi jasno jos pre dva dana su objavili na EU i US PS Blog-u da su pomerili datum izlaska za 2017. a igra se i dalje moze preorder-ovati na US PSN, da stvar bude jos bolja/gora i dalje stoji datum 15.11.2016 kao datum izlaska(i odbrojavanje vremena u nazad do 15-og) , dok su sa svih EU Store-a maknuli igru iz ponude. Izgleda da se prave ludi ovi amerikanci.

Bezobrazluk

Sony se mnogo prokurcio, stalna odlaganja, krs ekskluzive… Ako nista drugo, bar imaju super trailere za E3… :slight_smile:

Jel sam samo ja ili meni sve ove igre iste? Ne racunam upravljanje kola, zvuk i ne ubrajam ovde Forzu Horizon i sl, nego ove trke na zatvorenim stazama, simulacije i ostalo. Moguce da sam samo ja. xD

Cekaj, zar oni cim uradis pre-order oni ti skidaju pare ili je kao kod ms gde skidaju pare par dana pre izlaska igre?

[quote=“Milan89SD, post:23, topic:11349, full:true”]
Cekaj, zar oni cim uradis pre-order oni ti skidaju pare ili je kao kod ms gde skidaju pare par dana pre izlaska igre?
[/quote]Odmah, cim uradis preorder ti skidaju pare.

EDIT:
Inace nije mi jasno jos i dalje stoji na US PSN 15.11.2016 kao datum izlaska, i playable mi normalno odbrojava do tog datuma, kao i svima sa US regijama, bas WTF. Za razliku od svih EU store-a gde su igru maknuli jos pre 6 dana, tacnije odmah cim se pojavila vest o odgadjanju. Izgleda da se ameri prave ludi.