Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video

Moguce i da je do AC Unity-a glitch. Bas citam po netu… Mislim, konzola je prakticki nova. Smijesno je da se fan cuje tako nakon 10min igre. Ubisoft, mamu im… Inace, **** off sa Ps4.

To ti je sasvim **normalno, **ovisno od igre, nema veze sto je digitalna, uzivaj i ne se **brini.

**

Ne moguce nego jeste…opusteno.

Ma nisam hteo da te cimam, ali sam cuo nekoliko diskova kako se cuje kad se ubaci u ps4, i nijedan nije zujao kao sto si ti opisao, nisam hteo da dolivam ulje na vatru niti bilo sta slicno. Izvinjavam se ako sam te iscimao, al eto vidis da se to sa unity na ps4 desava dosta njih…

Hvala svima :slight_smile: Stvar je u tome sto se fan ABNORMALNO cuo za tih 10-15 sekundi! Preci ce Lordish na PC nek se jos jednom ovo desi.

Relax, u garanciji ti je PS4 (valjda). Pojacaj zvuk i uzivaj. :wink:

Isto se i meni dešavalo kada si u meniju ili u podešavanjima ili u mapi od igre, verovatno je do odlične optimizacije. U igri se nije čula konzola, al ti meniji, božsačuvaj!

Eh lako je sa pc-em, upicaniš ga, staviš kvalitetne ventove i hladnjak na procesor, ne čuje se ni na 100%. To je milina :smiley:

Koja sam ja konjina. Pare spremne, i ja Ps4 i Vitu uzmem umjesto PC-a…

na xo se cuje normalan zvuk samo dok ocita disk, posle je necujna. mada ako ti je u planu da nabavis i xo, ne bacaj pare bezveze da bi imao obe konzole ukoliko nisi fan halo gearse i forze :slight_smile:

isto je i kod PS4 sto se diska tice,mozda malo bucniji u odnosu na xo ali nista strasno…

Joj ako meni pukne film. Ode Ps4 i uzimam Titan sa i7-micom! Bolje stedit pola godine i uzet zvjerinu, nego opet “rrod” prozivljavat. Nek dramatizujem, shvataju me ljudi koji su to dozivjeli :smiley:

Edit: Kakav disk ljudi, ko vam o njemu prica?! Ma jok. Uostalom, upoznat sam sa tim od prvog update-a na x360 koji je to omogucavao. Il’ti tamo nedje 2009-te…

XO ima odlicno hladjenje i sta god da mu radite temperatura je u normali i skace 2-3C sto je zanemarivo dok je kod PS4 malo drugacija situacija. Manji je hladnjak i automatski slabije hladi u poredjenju s XO. Najvece opterecenje je ubjedljivo konstanti prelazak s igre na TV i obrnuto (pricam za XO i ne mislim na mjenanje porta na TV-u vec na TV stream na XO) a i tu XO fercera bez problema. PS4 moze da se cuje malo jace ako se ucitavaju neke velike HD teksture tj optereti se CPU i GPU da bi uradili neki task a posto imaju manji hladnjak MORA se cuti jako jer hladnjak pojacava obrtaje da bi oborio temperaturu i ako traje 10tak sekundi onda je bas to u pitanju

Lijepo ste vi mene umirili, ali meni samo 980 ili Titan u glavi :smiley: Neku da mi je konfu uzeti koja ce 1080/60 furati min 5g. Posto je 4K u opticaju, ne bi trebalo biti problem. Here we go again…

I meni se ista stvar desava sa unity dok sam u meniju fan se cuje ko lud znaci svaki boziji put cim udjem u meni dok u toku igre normalno radi.

Ali sve jedno moras priznati da je ipak lepo imati obe konzole :slight_smile: .

Jeste boga mi :slight_smile: ali šteta što PS4 nema dobro hlađenje, noću više čujem PS4 nego zvuk u igri ukoliko ne igram na slušalicama…

Ali nije niti skup :), 1 konzola jednako 5-6 igara…

Svu dalju priču o PS4 pirateriji nastavite ovde: http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=14075

Čekaju se 14nm čipovi kada je AMD u pitanju, tj 2016, do tada će samo “rebranding” biti :slight_smile: