Ready at Dawn prikazuje novu igru naredne nedelje

Ready at Dawn ce naredne nedelje prikazati novu igru. Novi The Order mozda?

Drago mi je da cujem da nisu propali. Sad kad su potrosili sve pare na razvoj endzina i sticanja gorkog iskustva (siguran sam da je razvoj Ordera bio golgota o kojoj cemo jednog dana citati), imaju priliku da iskoriste nauceno da naprave nesto konkretno.

Iskreno i meni se mnogo toga svidelo. Al do trenutka kad je igra bila zavrsena i spremna za svoj debitantski bal, obicni cover shooteri su se vec ofucali kao zanr. A Order, nazalost, nista drugo nije imao da ponudi sem lepe grafike.

Mislim da je Order napravio kardinalnu gresku sto u nedostaktku multiplejera nije pronasao nacin da produzi single player kampanju.

Čudno mi da ne čekaju E3 za objavu.

Nisam igrao igru, gledao sam nesto klipova i koliko sam ukapirao igra je usmerena i ogranicena ides tu i tu i to je to. Mozda je ovo bas nedostatak, sto se tice grafike to sam video i zna se da je igra graficki ludilo ali sto se tice slobode u igri je kavez. Nek im je sa srecom.

Kao i mnogi po internetu, mislim da The Order kao serijal ima potencijala, i da bi potencijalni nastavak mogao da popravi greške iz prvog dela. Ni prvi Uncharted nije bio nešto posebno, pa su popravili nastavak. Ne kažem da bi potencijalni nastavak bio u rangu Uncharted 2, ali opet… :slight_smile:

Po meni The Order 1886 je sasvim dobra igra, ja sam licno uzivao igrajuci je. Jedini problem je sto se igra zavrsava na bukvalno pola price, pa su ostali nedoreceni i jasno dali do znanja da ce biti jos djelova. Zbog toga se stice utisak kao da je ovo bila samo jedna epizoda izdvojena iz sezone, pa cete se osjecati kada zavrsite igru kao da vas je neko u sred igranja prekinuo. Taman poce da se razvija radnja i bum- nema vise. Ali sve ostalo je okej. Grafika vjerovatno najbolja do sada.

Evo i ja da dam svoje misljenje-kritiku za najvece sranje od igre koju sam igrao u poslednjih 20 godina otkad posedujem konzole… The Order 1886 ne vredi ni 5$ koliko sam je platio,da li ste primetili kako svi ljudi uvek stoje u mestu kad se prolazi negde kroz grad,bas svi ljudi uvek stoje u mestu i pricaju i niko se nikad ne pomera,sta vredi extra grafika kad je igra sranje najvece…

Ovo je epic recenzija :smiley:
Ja jos nisam popustio, nisam dao ni 3,99$ kada je bila na flash sale.

I po mom misljenju igra nije toliko losa koliko je bio los glas. Jeste linearna da ne moze biti linearnija, ali ima tu zanimljivih momenata. Defenitivno vredi za neke sitne pare.

Grafika jeste vrhunska ali su odsekli pola ekrana sa crnim barovima na dnu i vrhu ekrana, i dalje ne verujem ni sekunde da je to zbog cinematic efekta.

Naughty Dog Hires The Order: 1886 Environment and Lighting Artists for Uncharted 4: A Thief’s End

https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwidpfPZhonUAhWpQJoKHa1CAzgQFggtMAE&url=http%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Fnaughty-dog-hires-the-order-1886-environment-and-lighting-artists-for-uncharted-4-a-thiefs-end%2F&usg=AFQjCNG67s46v5Bf_q4PTA4EzSy-3ylSQQ

:slight_smile::grinning::sweat_smile:

Kakve veze ima environment and light sa igrom u celini? Niko ne spori da je to vrhunsko u igri,sve ostalo je sranje najvece…

Nisam se ja nadovezao na tvoj post,sto je tebi sranje bas me briga meni je mozda vrhunska igra :grin:

Igra ima dosta problema, al ne zalim pare niti vreme sto sam je odigrao. Drago mi je da nisu propali, mirisalo mi je da nece preziveti los prijem igre.

Meni se igra svidela i ostavila zelju za drugim delom. Ne bi se bunio da ga najave upravo sada.

2 Likes