Rise of the Tomb Raider

Skidrow je napisao da posle Tomb Raidera sledi JC3. Siguran sam da ako razbiju zastitu da ce krekovati i Fifu 16 i JC3, a verovatno i Batman patcheve.

Prvi patch

True or fake? :slight_smile:

Nacekacemo se izgleda mi koji ocemo narodnjaka …

3DM = pajserska grupa. Nista drugo nisam ni ocekivao od njih.

Ja sam počeo preko Deadnuvo da igram igru, dakle dobijete nalog koji sa Steam Guard zaštićen, pre toga skinete igru i ubacite u common, aktivirate je preko tog naloga i pokrenete, posle toga stavite Steam u offline mod i igrate sa tog naloga u offline modu igru dok je ne pređete.

Igru možete igrati sve dok se ne odjavite sa tog naloga, dakle najbolja opcija je preći igru i onda se odjaviti, jer posle odjavljivanja se aktivira Denuvo token i morate opet online da aktivirate igru. Trenutno se radi i na tome da se omogući da u isto vreme na jednom nalogu online igra po 20 ljudi, sada testiraju COD AW i COD BO3 sa tim načinom.
Inače ova metoda radi za sve Denuvo igre sa Steama, a biće uskoro i za Origin. Ono što kinda sucks jeste što može 5 ljudi dnevno po nalogu da aktivira igru.

Što se igre tiče odlična optimizacija, meni na High + HBAO+ bez Teselacije, Motion Blura i Film Graina radi u 60FPS. Stigao sam do Siberie, tačnije na početku te misije sam sad, piše da sam prešao 5% za 80 minuta igranja.

EDIT: Igra je krekovana preko LumaEmu-a međutim još uvek testiraju krek, tako da svi koji čekaju krekovanu verziju neće čekati još dugo.

Nisu oni nikakva grupa neko skupina likova sa foruma koja su resili da malo krekuju.U pocetku su krali krek emulacije od Scene grupa pa su kasnije napravili svoju.

Toliko o njima.

Nemoj mi samo reci da nisi platio igru ali si platio krek?

Nope,sve je za DZ.Tacnije ja mislim da je tako ako sam dobro skontao kako funkcionise deadnuvo

Nisam platio ništa zapravo, ima ljudi u Srbiji koji takođe koriste Deadnuvo i koji šire dalje njihov metod, tako da nisam dobio direktno od Corepacka, već od jednog lika iz Srbije koji koristi isti način kao i oni, s tim da on ne koristi to samo za Tomb Raider već sa još neke Denuvo igre, a uskoro će i na Originu moći da se koristi tako što više ljudi odjednom igra online. Ja sam dobio Origin account sa Star Wars Battlefrontom na 4-5 dana, ali mi je nekako repetativna igra i dosta više sam se radovao Rise of the Tomb Raideru i Just Cause 3.

Radi se na tome da dok izađe Division se provali kako da 20 ljudi odjednom sa istog Steam naloga igra online istu igru, tačnije sada se testira sa COD BO3 i COD AW i nabijeno je za dva dana preko 600h, tako da definitivno je i ta opcija moguća.

Je igrao ko Baba Yaga DLC, se isplati uzimati?

Jos mi je ostala zadnja misija na XO za preci RoTR, vec jacih mesec dana nikako da je zavrsim…

Baba Yaga DLC je smesten u samu osnovnu igru imas oko 3 sata igranja meni se svideo naravno uvek ostaje da je mogao biti duzi …

Tri sata mi izgleda “sasma ok” :wink:

Ma koga ovi zahebavaju vise bre !W!

Ne zele da privlace paznju, a njihove izjave se vrte po svim gaming medijima.

Cuti i crackuj je bio moto, a ovi su izgleda neki novi klinci koji traze priznanje, novac i slavu.

Mutna su to posla, ali izgleda da cemo ipak videti Laru na kolenima.

Jedno pitanje.
Na marketplace-u dobijam neke gift kartice, koje mogu da prodam ili da mi ostanu u “vlasništvu”. Služe li one, konkretno, nečemu u kampanji?

Ne, to su za onaj survival mode, ne znam kako se tacno zove

Endurance mode

A post was merged into an existing topic: Šta trenutno igrate? 2017