Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Kao i prethodna tema XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2 i ova nastavlja sa postovanjem informacija o Xbox One porodici konzola. Posebno što će se model Xbox One X od 7. novembra naći u prodaji a vesti u vezi toga se polako gomilaju i zbog toga pravimo čist početak ove standardne teme na forumu.

Bilo bi lepo da se tekstovi ili navodi sa drugih sajtova stavljaju pod Quote i navede izvor. Na taj način se bolje vidi šta je preuzeto a šta je neko od članova rekao.

3 Likes

Da se nasalim. Posto ovih dana bas pratim sta nudi nova X konzola.
Reklama za Xbox One X je u prevodu ovo:
“Kupite nasu novu konzolu, na njoj vam najzad nece seckati sve iole normalne igrice”

3 Likes

“Ali opet ne ocekujte nivo detalja kao na PC-u, (i nekim Sonijevim ekskluzivama :smiley: khm)”

Ma dobro, niko ne ocekuje da masina od 500usd/euro gura grafiku i detalje kao PC od 1500-2000usd/euro
Koliko para toliko muzike.
Ovo je vise sprdnja na predhodna dva modela.

3 Likes

@robotnjik ovo si ti odradio slicicu, bas je dobra?

U stvari spojio sam dve. Maznuo ih sa xbox.com sajta :slight_smile:. Puuuuno je posla napraviti onaj gornji deo, nema šanse sa tim da se zezam :wink:.

2 Likes

A ja danas pomislio kako cool fotka

Pa i dalje je cool, samo je neko drugi pravio :slight_smile:.

Nista mi ne secka na vanilla ps4.

I ovaj biser je dodat na BC listu

Taj naslov mi je bio horor na 360…
Oh wait…

3 Likes

Krenuli su review-i za X1X.
Evo jednog koji je umeren i generalno oslikava trenutno stanje. Slažem se sa svime napisanim u reiview-u.

3 Likes

I sve je sazeto u jednoj recenici:

Microsoft promised the best hardware, and it delivered — but that’s nothing without games.

8 Likes

Steta. Ne znam kako su upali u tako losu poziciju da nemaju bukvalno ni jednu jedinu ekskluzivu.
Licno volim mnogo vise xbox ali je sony stvarno jedini logican izbor sada.
Prosto ne vidim sta dobijes kupovinom xox, samo gubis brdo dobrih igara.

Sve je stvar ukusa…neko gow i halo nebi menjao ni za 200 sony igara

3 Likes

Evo izašli odlični Forza 7 i Cuphead prošlog meseca. Uskoro tu je PUBG, najhot igra godine. Plus sve multiplatform igre koje će bolje ići na X od PS4. Nije baš da nema ništa. Da li su ti te igre zanimljive ili ne, to je druga stvar ali reći da nema je hiperbola. Videćemo šta nam 2018 donosi.

I can play all of that on PC

4 Likes

Sony je pokazao…

1 Like

Ne bih toliko verovao sony-u sa najavama, oni nekad najave pa igra izadje za dve generacije konzola.A od igara koje izlaze mene Spiderman i God of War ne zanimaju ni 2%.Bloodborne 2 u principu nije jos ni najavljen a nesto nisam siguran ni da ce LoU 2 biti gotov 2018.Koliko sam skapirao i Days Gone je nesto stao sa izradom valjda da se ne pojavi kad i LoU 2 jer imaju dosta slicnosti.

Ostaje onaj Detroit koji mi je interesantan, mada sam skapirao da ce to biti kao interaktivni film.Moze biti dobro ali mi igre tog tipa smaraju generalno.

1 Like