XboxRepublika zvanični Shop - prodaja konzola i prateće opreme


Kao što thread kaže, od sada, jedina tema koja će se baviti prodajom televizora, telefona, novih konzola i opreme je pred vama i jedino se mogu postavljati pitanja i informacije vezane za zvanični XBR Shop
Ukoliko imate pitanja u vezi XBR Shop-a, koristite ovaj thread.

Takodje, sve informacije i novosti o radnji biće ovde postavljene, dok funkcionisanje shopa i kontakt se nalaze se u okviru te stranice

Zvanični moderator ovog threada ninja.

ajde da napisem nesto posto suzy ne moze da napise ovde, a htela je da se zahvali xbr-u

Originally Posted by suzy

Da mozes da napisheh da mi se to “pravilo” ne svidja i da je ukupan utisak za 9
a ne za 10+ samo iz razloga sto kao ZADOVOLJAN kupac ne mogu da napisem svoje impresije koje su za 10+ ali iz razloga sto to ne mogu da napisem utisak je 9
Jer trebam postati spamer da bih svoje utiske mogla da napisem?
Zar nema dovoljno moderatora koji mogu da vide ko zloupotrebljava tu “zasticenu” sekciju i takve korisnike sankcionise a nama koji bi smo to iskoristili u neke normalne svrhe dozvoli postanje

Jos jednom da pohvalim shop. Posle konzole koju sam kupio proslog meseca, danas mi je stigao i drugi kontroler. Sve po PS-u. Svaka cast. Samo napred.

evo i ja da pohvalim shop. dva samsunga i jedan LG i svi rade besprekorno. da ne bude da ciganin hvali konja svog, ja sa shopom nemam veze :), i ako dobijem na nagradnoj igri da ne bude da je namestaljka :smiley: :smiley: :smiley:

pa xbr shop je postao zvanicni snabdevac televizora za celu moju familiju :smiley:

samo pozovem nekog kod mene i pustim mu arenu sport 1,2,3,4 koju inace furaju u full hd-u i taj ko voli fudbal, nije mu dobro

do kraja godine na planu su jos dva :smiley:

Stigao xbox elite hteo bih da se zahvalim ovom prilikom…

Sto se tice XBR Shopa svaka cast decki,samo napred :beer:!!!

Nema sta XBR :party:
Ima li ko jaci???
:muscle:
:beer:

Narucen Slim 250GB… i zeljno ga ocekujem!!! Xbr Najjj!!! :lol: :tap:

Znaci, sad je i Slim na Lt 2.0 jel’ ??? I znaci da ce mi stici sa 2.0? Posto sam narucio danas… :hm

ja mislim da je upravo tako

uuuuu, odlicnooo! :rolleyes: :da: :rock:

Stigao je Xbox!!! A sad Rock and Roll… :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:

Stigao mi je Xbox pre 5 dana, ja imam samo reci pohvale za ljude iz XBR Shop-a. Maksimalno su korektni prema meni bili.

Sto se tice “Refurbished” konzola, vise puta je na forumu objasnjavano da to nisu polovne konzole. Ne kontam dramu u vezi toga.

Imam samo jedno pitanje - ne vidim u ponudi Play & Charge kit. Da li ga XBR Shop ne prodaje?

Sto se mene tice danas mi je stigao xbox slim i mogu da kazem da su me u potpunosti ispostovali i ja sam im na tome zahvalan.

Svaka cast momci na poslovnosti i ljubaznosti!

Meni je stigao Slim u utorak, a rekli ste da su od ponedeljka sve SLim konzole flesovane na 2.0, Ja sam ubacio i instalirao Fable 3 (koja inace radi na LT 2.0) i nece da pokrene DVD. Da li moze neko da mi kaze u cemu je problem??

Ako nisi izbrisao igru sa kompa provuci kroz abgx i ponovo narezi i radice kao podmazana, ako ne skini opet i provuci.
Morace da radi.

To ti je AP 2.5 igra,napravi ovo sto ti je asteroth rekao.

Pozdrav za celu XBR ekipu! Nedavno sam saznao za ovaj community i, po ovome što sam do sada pročitao po forumu, mogu samo reći - svaka čast, i za shop i za zajednicu!
Hteo sam da pitam koliko imate na lageru Xbox 360 Slim 250GB Kinect Bundle ? Hoću da kupim jedan ali sam mislio da sačekam prvi novembar jer mi tad leže plata (ovako bih morao da menjam neke devize iz šteka). Značilo bi mi da mi javite i ako može da mi ostavite jedan za 1. ili 2.11.
Hvala vam puno unapred i keep on rocking!