XBR Shop slavi 6 godina

Izgleda da je ovih dana sve u svetlu nekih jubileja, bar ovde na Republici.

Elem, 30.09 je 6 godina kako je XBR Shop osnovan.

Doduše, sve je počelo dosta ranije, još 2008-e kada je naš stari član i drugar PekiSa počeo prodaju konzola pod okriljem XboxRepublika sajta.
Radio je on fino, ali iz porodičnih razloga je morao da napusti ceo taj posao i okrene se nekim drugim stvarima.

Neko vreme nije bilo nikakve “prodavnice” na XBR-u pa smo @robotnjik i ja rešili da uradimo nešto poprilično smelo i drugačije.

Napravili smo XBR Shop

Zvaničnu i jedinu “prodavnicu” na sajtu.
Izgled šopa je toliko odskakao od konkurencije da to nije bilo normalno. Slično je bilo i sa ostalim parametrima. Daleko ispred drugih, što po pitanju cena, što po “veličini” lagera… Heh, good old times…

U međuvremenu, kroz mail adresu [email protected] je prošlo nekoliko hiljada mejlova i trudili smo se da svako dobije odgovor u što kraćem roku.
Realizovali smo preko 1500 porudžbina i stvorili smo bazu kupaca koji nam se iznova vraćaju, i veliki broj mušterija koje su stigle na preporuku.

Da sve ovo ne bude samo prazna priča, potrudili smo se da napravimo malu rođendansku akciju.
SVI artikli iz naše ponude će biti u narednih 3 dana na popustu.
Popust zavisi od artikla do artikla, i najbolje da se oko svakog dogovorimo preko maila ili PM-a.

Iskoristio bih ovu priliku da se zahvalim svim članovima foruma koji su kupovali kod nas uz obećanje da ćemo biti još bolji!

ŽIVELI

14 Likes

za jos 66 :beers: :beers:

1 Like

Da sam u srbiji, uzeo bih preko vas PSVR sto posto. :smiley:

Jel bi rekao da vam se isplati ceo ovaj projekat? S tako dobrim cenama, verovatno je i profit tanji nego konkurenciji.

1 Like

Heh, čim radimo već šest godina znači da nešto i “kapne”…
A zarada i nije bila u prvom planu kada smo pokretali celu priču. Daleko od toga da smo imuni na novac, ali približiti konzole, tada konzolaški (nisam siguran da ova reč postoji) “neobrazovanoj” Srbiji je bio pravi izazov!

Vremenom smo uveli i televizore i mobilne telefone, i malo po malo smo postali pravi HiTech Shop

3 Likes

Bilo bi dobro otvoriti sekciju racunarskih komponenti u XBR Shopu. Mozda je malo komplikovanije ali mislim da je isplativo. Da ide na narucivanje na nedeljnom/mesecnom nivou pa da pribavljate te komponente iz Madjarske ili odakle vec dobijate konzole/televizore/telefone itd

Red bi bio nabrojati i najbolje kupce a da su sa našeg foruma. Nije top lista, ali su se ovi ljudi izdvojili sa šopingom i preporukama:

@padawan, @studiovpc, @Akiris, @loodacha, @prekanator, @Stevvva, @Stefan92

Neka mi ostali ne zamere, ali ovi su se BAŠ izdvojili.

7 Likes

Stefi se ne racuna, on preprodaje konzole! :stuck_out_tongue:

1 Like

Ni kod tebe se ne zadržavaju dugo… :smiley:

2 Likes

Lako je preporučivati XBR shop kad imate najbolje cene i kad imate korektnu i fer saradnju prema svima, bili kupci po prvi ili po stoti put :slight_smile:

3 Likes