25 Years of Mortal Kombat!

“Celebrating 25 years of klassic kharacters, secret combos, and fatalities across games, movies, TV, and more!”

Živeo MK!

4 Likes

Are you READY?
tanana nanana, tanana nanana.
Flawless victory.

Mortal Kombat 25th Anniversary - Fatality Compilation

Živeo Miodrag Kostić! :slight_smile:
MK je obeležio živote svih nas matorih gamera…
Nikad necu zaboraviti MK 3,i oduševljenje koje sam izazivao u “sega klubovima” izvođenjem neverovatnih komboa i fatalitija…
Ajmo da kupimo Mortal Kombat XL nalog i da delimo?

Na xbox store je snižen mk xl na 12usd tako da prava prilika za fanove

1 Like

Jbg,ja ps4

To ne znam. Igrao sam na arcade,pa sega mega drive,sony 1, sony 2…

I posle kaže da je mator. Sramota nije igao MK na Amigi :smiley:
Ko nije tamo polomio joystick, nije ništa uradio :slight_smile:

Sad mi još recite da niste igrali ni Dechatlon na C64 i da se odjavim sa foruma :slight_smile:

kakav C64 i decathlon. automat sa tri bela dugmeta. udaras rukama pa ako ubodes onaj u sredini da skoci ubodes. :smiley:

Kad smo kod automata pao mi ovaj na pamet :smiley: Circus Fucking Charlie :smiley:

Sad ce pleja da invejduje temu. :smiley:

Jel si ti pre par godina napravio homemade automat sa emulatorima?

jok ja :smiley:

Eee,kad je čika pleja to igrao,djeco moja…
“Cirkus”! Bila je fora,skočiš sa lavom kroz vatreni obruč ali UNAZAD! Sačeka te “żivot” okačen na “vešalici”. Pa onda fore iz Donkey Kong-a… al to vam je djeco već druga priča…

Meni je Ultimate Mortal Kombat 3 i dalje najjaci deo

@robotnjik je…

1 Like

Isto, MK 3 mi je bio najaci ikad. Poslednji koji sam igrao je bio pre nekih 4god na xbox360 Ovi 3D mi nisu to to.

Ja imam MK X na ps4, ali sam se smorio kada sam video da moram da platim 5$ da bih igrao kao Goro(koji je jedan od osnovnih boraca) itd. :roll_eyes:

Mortal kombat arcade kollection na Store-u za 7.39$.

https://marketplace.xbox.com/en-us/Product/Mortal-Kombat-Arcade/66acd000-77fe-1000-9115-d80258410b62

P.S. Nije Backward Compatible, sad vidim. :frowning:

Uzivajte…