6 meseci Xbox Live Gold Membership £12.49 (Digital Code)

Super povoljno, upravo pazario, popust važi naredne dve nedelje, mislim da je max 2 koda koje možete kupiti preko jednog naloga. Kod koji dobijete možete redeemovati na vašem nalogu ili poslati nekome.

1 Like

Ovo radi i za US naloge provereno, samo koristite sajt ili xbox app, ne preko konzole.

extra ponuda, ali da li je legalno da je kupimo mi koji imamo US naloge?

Naravno da jeste, ne vidim razlog zasto nebi, samo keep these 2 in mind:
2 najvise sa jednog naloga
Koristi sajt ili xbox app
kao sto je @robotnjik naveo

Meni nece da prodje uplata… Probao sam sa Paypalom a i karticom ??? Jel neko imao slican problem

Ubaci tamo na MS storeu jednu UK billing adresu i probaj onda. Pošto je to sa UK storea, treba im neka UK adresa (nađi neku piceriju ili McDonalds u UK i unesi to). Nemoj da menjaš region za UK, samo dodaj adresu.

Moja sreca, Sklonim sve adrese ostavim samo UK adresu nekog hotela, sklonim payment metod i napravim novi za kupovinu UK dodam karticu sve normalno i nece. Master Card imam… jedino da probam od kuce danas.

Ne znam šta bi moglo biti onda. Ja sam preko PayPala kupio, imao sam neku adresu već odavno a skoro sam dodao US. Ne moraš brisati ostale, billing adrese, bitno je da ima i neka UK na koju te prebaci kada posetiš UK store.

Pozdrav ljudi ja sam nov ovde, upravo sam kupio xbox one s, prilikom podesavanja meni je trazio da izaberem samo region i ja sam stavio UK pa me zanima da li bi ste mogli da mi date koji savet sto se tice svega ovoga, odakle da kupujem igre , da li da ostavljam pare na karticu pa sa njom da kupim ili kako vec, sve sto mislite da bih treba za pocetak da znam ako vam nije problem a vi mi pomozite onda i sto se konkretno tice @robotnjik 6 meseci live za 12 dolara da li ce to raditi kod mene na UK i kako da kupim to uopste

Pa kad pre promenise cenu jbt. A pisalo je da traje jos 20 dana.

A ja juce pokusavao dok sam isao sa posla I nije moglo, vidio da traje promocija jos dugo I batalio, kontam ima vremena. Jbg.

Na pcgamesupply ima XBL 1 mjesec za 5$, utjesna nagrada.

Vidi stvarno, prošla promocija a jeste pisalo je da će trajati… Boooo!

Mislim lično da je tu bila neka greška, jer po ovoj cijeni live gold nije bio nikad. A ima i ona “promocija traje do isteka zaliha.”

Moguće da je bilo zloupotreba ili kupovine preko mere sa nekih naloga jer vidim na redditu da su neki uzimali i više od dva koda. This is why we can’t have nice things.

2 Likes

Zahvaljujuci dobroj ekipi na forumu neki i mogu :slight_smile: :sunglasses:

1 Like

Iiiii razocaran sam u zivot, bukvalno…
De ga skinuse sa popusta :frowning:

odem juce, stavim item u korpu, da platim. CVRC. nemam para na kartici. nema veze, imam vremena, do subote mi traje pretplata za gold, akcija jos 20 dana. uplatim jutros 30e, stignem do posla, upalim komp, odem na korpu, kad ono… promenili smo cenu.
krenem supporte, chatove, ambasadore (naleteo na nekog zabara, strasno kul lik, koji mi je rekao da je uspeo juce duzme kodove).
na kraju, stignem veceras do xbox suporta. oni mu dodju kao neka visa instanca i nadleza moj problem i moj pretrpljeni bol. lik neki azijat, rekao bih po prezimenu, kaze: “bice sve u redu, tu sam da pomognem, kazite mi vas problem”.
i ja opet ista prica: bila je promotion, koja je trebala da traje 3 nedelje, ja stavio item u korpu, nisam hteo da zurim. danas se vratim i sokiram se jer mi je korpa prazna a promotion nestao.
trazi decko iz supporta link od promotiona, ja dam. kaze “nema tu nikakve promotion, niti ja znam da je bila”. ja kazem, pa to i jeste problem, bila je, najavljeno je da ce trajati 21 dan i sada naprasno nestala. Kaze on, nista vise srece iduci put i obavezno uzmite screenshot od promotiona.
CEKAJ, naci cu vam screenshoot (nemam ga naravno na kompu, ali cu ga sigurno naci ili na aliexpresu ili na googleu). nadjem na ovom drugom, poslajem mu na mail koji mi je dao i posle minut dva nekuckanja, napisa mi da kupim 6 meseci po 24,99 GBP, a oni ce da mi vrate 12.45.
YES, POBEDA!
odmah mi kroz glavu prodje da sam trebao da trazim i 100 GBP za pretrpljen bol ili bar da mogu da uzmem dva koda po promotion priceu.
sve se grizem za usnu i sutiram se u zadnjicu u sebi, odem da kupim kod preko intesine vise (već ranije namestio uk adresu) kad ono: Contact us at Microsoft. We’re having trouble processing your payment.
aaaaaaaaaaaa!
ok, idemo preko paypala! Contact us at Microsoft. We’re having trouble processing your payment.
OPET!!!
upalim VPN, engleski ip, opet isto!
i sada mi samo ostajete vi, HELP, sta da radim?

Jesi li dodao UK billing adresu?

da, stavio sam uk adresu kao prefered, imam jos jednu sa aljaske

Ja im ne verujem da ce vratiti, tako meni nisu dali kod od neke igre koja je bila dal iz live 1 godinu pred novu, arkada. Posle bilo to nije bilo e supporte mshita…