9 godina XboxRepublika sajta i foruma

5 godina sam ovde. Ne tako aktivan ali uvek tu :smiley:
Mnoge probleme vezane za box sam resio ovde i druge dileme. :slightly_smiling_face:
Cestitam, samo tako nastavite :beers:

1 Like

Svaka Cast Ljudi!!!

Mislim da sam sa vama od 2008. Aktivan u talasima nekad puno,nekad malo. Zavisi od zivotnih obaveza.

U svakom slucaju drag mi je svaki trenutak koji sam proveo sa vama ovde na forumu i u kafani :slight_smile:

Sve najbolje ekipi XBR !!!

3 Likes

Ala ide vreme. Sve najbolje.

1 Like

Cestitam! Mi starimo a forum i dalje isti :wink:

1 Like

Ovo sam napravio samo za tebe :smiley: hahahah

1 Like

:smile: :smile: Svaka cast! Tu sam, kad stignem uletim da pregledam malo nova desavanja i novosti. Posao, politika, tribine (da, bacio sam se u politiku) pa ne znam gdje udaram. ALI sad ce jesen, zima, bice vremena za igre i da se druzimo :wink:

1 Like

Opa, cestitam!

Nemoj krast narod (barem ne puno) :smiley: hahah

1 Like

Spremamo se za proslavu 10ke :slight_smile: ko bi rekao da je toliko vremena proslo, secam se kao juce da je bilo kada sam se registrovao. Čestitke!!!

Juce krenuo da stavim komentar i morao sam da odem da zavrsim nesto i reko kada se vratim, zaboravio sam…

1 Like

Da ostavim i ja komentar :slight_smile: .

Ja sam tu evo sada 6 godina, i to slobodno mogu reci svih 6 aktivnih godina, ne secam se da me nije bilo neki veci period. Uglavnom mogu reci da je bas proletelo vreme, kao da je jucer bilo.

Sta reci nego ziveli jos 99 , :beers:: x99 !!!

2 Likes

Meni je bas danas proslo godinu dana otkako sam se prijavio na forum… Prebrzo je proletelo… I kao sto jedan clan rece, jedini forum na koji udjem cim otvorim oci… :slight_smile:

1 Like

8 posts were merged into an existing topic: Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4