A Way Out

COOP igra od kreatora igre Brothers: A Tale of Two Sons.

1 Like

Ovo ce da bude ludilo :smiley:

Low budget tim pokusava da napravi AAA igruā€¦

Meni se cini da su uspeliā€¦

1 Like

I meni se dopada ideja ali da li ce moci da se igra kao single player? Nemam drugi gamepad a i kad mi neko dodje od drugara nismo bas uvek da igramo ovakve igre. Ranije dok sam imao PS3 ili XBOX vise su za fucu, MK ili tako nestoā€¦

Jedan nosilac, jedan guest

Bice ovo jeftina igra :smiley:

1 Like


Džabe je bolji izraz :smiley:

@Milan89SD 6/10 :smiley:

2 Likes

Jedna stvar koja me brine oko ove igre je njena duzina. Brothers: A Tale of Two Sons ja mogao da se omlati za 3 do 3.5 sata.

A posto je ovo prvenstveno COOP naslov i verovatno ce i ova da traje toliko.Daj boze da gresim. Jos ako nema velike varijacije u pristupu bezanja nece stvoriti veliku potrebu za ponovnim prelaskom i zavrsice kao i sve ostale igre za jedno posle podne. Opet ponavljam da se nadam da gresim.

Faca ovog lika desno mi izgleda ā€œplastelinskiā€, kao face likova sa omota ps2 igara.

Ne brinite nista,dlc izlazi posle 3 dana.

1 Like

tenor

3 Likes

Jel planira neko ovo da nabavi, razmiŔljam da je kupim, ali me zanima kako ide ovo sa deljenjem igre? Pretpostavljam da moram da budem prijatelj sa osobom koja želi da igra, a nema igru? Kako ta osoba preuzima igru sa prodavnice?

Takva je priča, džtaj koga pozoveÅ” dobija demo verziju igreā€¦

Dobija full igru i sve moze da radi kao i ti osim da dobija trofeje. Takodje naravno moze da pokrene igru samo kada ga ti pozoves.

Ja imam nameru da je uzmem (nosioca) ali pre pocetka sledeceg meseca tesko zbog finansija.

Jel kupio neko? Utisci?

Au kakva igra. Jutros počeo igru sa @Stefan92 i skroz zanimljiva igre. Sasvim fina grafika, poprilično dobra priča, konstantnan kauč co-op osećaj. Stvarno jedinstvena igra i retko dobra igra koja je izaÅ”la iz EA studijaā€¦

3 Likes