AC syndicate ili Witcher 3

Razmisljam sta da kupim, AC serija mi je najomiljenija od svega sto sam igrao, moglo bi se reci da sam ogroman fanboy i jedino Syndicate nisam presao, ali sa druge strane gledam Witcher 3 za isto para koji mi se cini kao prebrutalna igra i vec duze vreme zelim da ga predjem, pogotovo sto sam cuo da dosta lici na AC origins. Tako da savet, koju pre da uzmem? :smiley:

Witcher 3 jer je igra generacije zasluženo…

Uzmi Witcher 3 to ti predlažem kao fan AC serijala :wink:

I ja sam ogroman fan AC serijala ali W3 je igretina i igraces se dosta duze nego sa syndicateom. Tako da W3.

1 Like

Witcher 3, zahvalices nam kasnije

2 Likes

Necemo da se vredjamo.
Ac origins moze samo bledi pokusaj da bude W3 :wink:

Witcher 3

Kupi AC, Witcher je golo g0vno (meni)

Gledaj na YT i sam odluci.
Meni recimo W3 nije legao, i sad gledam kako da prodam account jer jedva odigrah 2h.

I banuju ih…

6 Likes

Kao veliki ljubitelj AC serijala, neko ko je uzimao 100% synchronization na većini delova na pcju i psu, mogu da kažem da bih radije dao pare za minesweeper nego AC syndicate. W3 je jedina igra gde sam reloadovao save gameove da bi ispratio dijaloge čak i u side questovima. Da je syndicate valjao ne bi pravili potpuni zaokret u originsu.

moj glas takodje Witcheru

Ac Syndicate je sjajan, po meni možda i najkvalitetniji AC. Ali da se ne lažemo, Witcher je nekako na totalno višem nivou od AC-a, takvo iskustvo kakvo on nudi se rijetko doživljava. Igra generacije, decenije, pa i života po meni.

Witcher all the way, AC može da sačeka.

Ne znam za koju konzolu kupujes ali na live-u ti je sada witcher 3 kompletno izdanje svega 20$…