Age of Empires: Definitive Edition izlazi 20 februara

Za sve one koji jedva cekaju napokon dobra vest:

And now I’m happy to announce that Age of Empires: Definitive Edition is launching on February 20 worldwide for Windows 10 PCs at $19.99 USD.

For this Definitive Edition, we’ve made improvements like:

  • Completely rebuilding assets for a modern 4K presentation
  • Letting you play online with Xbox LIVE (in addition to LAN play)
  • Re-recorded the original soundtrack with a new orchestral score
  • Adding campaign narration for every mission
  • Enhancing the campaign and scenario editor, which allows anyone to make original custom campaigns for the game, by letting players easily share them with other players around the world via AgeOfEmpires.com
3 Likes

Odlicna vest, najzad neka strategija. Nisam igrao nista od StarCraft-a

Fantasticno je odradjena ,iskreno zavidim ljudima koji ce je igrati na PC-ju :slight_smile: ovo govorim kao veliki obozavatelj strategija ( doduse samo dve dolaze po meni u obzir ) jedna je upravo Age of Empires ,a druga je stari ali neprevazidjeni i koji nikada nece biti prevazidjen a to je Crusader ( tacnije Stronghold Crusader i 1 i 2 ) ,kada bi i njega remasterovali to bi bio pravi pogodan za sve ljubitelje strategije :smiley:

2 Likes

2 Likes

Nisam imao blage veze ,nisam bio u vezi sa gejmingom do polovine prosle godine kada sam uzeo PS4 Pro ,ali kada sam video ovo u vezi Age of Empires proradila je neka nostalgija ,a tu na prvom mestu spada dobri stari Crusader :smiley: Hvala na ovome Akirise ,lepo je znati da ima pa cu mozda jednoga dana i probati ( p.s kad zavrsim faks verovatno ) :joy::joy:

Valjda ce uskoro informacije o četvorici… :slight_smile: Jer za sada skoro da nema informacija o igri…

Sumnjam da ce izaci ,ali svakako jednog dana ce se ovo sigurno igrati :smiley:

zna li neko kako se prijaviti za betu?

zaigrah betu i sto znam.
10usd maksimum i to mozda, vise ne vredi po meni.

Banujte ga sa foruma…

3 Likes

:disappointed_relieved: