Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Meni je The Division ok igra. Presao sam kompletne glavne misije(kampanju) i + skoro sve sporednih misije, jos samo par komada mi je ostalo. Cak posle toga sam dosta proveo-igrajuci MP za razliku od drugih MP igara. Kada je MP u pitanju jos i dan danas vidim ekipu sa frend liste da igra Division.

1 Like

Sve to oko solo igranja u The Division-u je ok ako je to što tražiš od igre ali za duže staze kao loot ili slično tu igra gubi…balans je nenormalno loš… Bilo koliko da napredujes u igri i nabavis extra oružje i opremu uvek će ti trebati po celi šaržer da skineš jednoga neprijatelja…i to vremenim zamara…

Prosli Free vikend kad je bio, obrnuo sam kampanju i to je to.Razmisljao sam da je uzmem ali sam odustao veoma brzo kada sam video da DLC sadrzaj bas i nije za mene.

Da vidim kakve cijene budu, mogao bih uzeti ovaj RDR da se spremim za jesen, i još ponešto.

Evo spiska sa cenama. popusta ima od…do pa kome sta odgovara a sto se tice RDR i ja bih voleo da ga pazarim i prisetim se ali msm da je puno jer ima na K.P. disk za manje para. Predjes igru i prosledis dalje…

Javite ako je moguća kupovina preko paypal. Meni nije dopustilo prošli put…

Meni nije htela preko kompa na kad sam uzimao forzu pre dve nedelje ali preko konzole proslo iz prve.

1 Like

Da li je iko imao problem pri kupovini igara sa ove akcije na XO?
Pokusao sam kupiti Army of Two (5$), preko Vise card-a, na kojoj imam mozda 7€… Stavio sam adresu u Oregonu, Portlandu (valjda nemaju takse) i nakon potvrde, pise mi da transakcija nije izvrsena…
Drug, koji ima ps4, kaze da on ne moze da kupuje igre direktno preko Vise, ali ja koliko se secam preko Vise sam i kupio Fifu 17…
Moze li mi iko pomoci? :frowning:

Ista stvar, preko kompa nece ali na konzoli prosla VISA Uni##it banke, kupio Rayman-a u cetvrtak. Koja je banka u pitanju?

Meni sve prolazi sa Intesa…

Moje iskustvo:

Xbox One igre - Store Credit ili Digital Code.
Xbox 360 igre - VPN + kartica ili Paypal
Live Gold - samo Digital Code.

Što je najgore majmuni neće namjerno da ti izbace šta je problem nego moraš da se dovijaš ovako i onako.

“Something happened and your purchase can’t be completed”. Something happened. Pa sve ti hebem.

3 Likes

Znaci jos Paypal da probam… Sve sam probao ali ne ide :confused: Menjao adresu kartice, ali dzabe… Isti problem :confused:

Nije digitalno, ali na Shopto ima popust za Dishonored 2 (PS4) - 9.85 funti. Postarina 3 funte, i izadje 12.85, odnosno oko 1800 dinara.

Dobra cena :slight_smile:

Nije dobra cena, nego isto kao da daju dzabe :smiley: Toliko na store-u nece da bude jos godinu dana… Predjes i prodas za 2000-2500 dinara i ti si super prosao…

Na base.com, Deus Ex Mankind Divided (PS4) za 7.99 funti + 1.60 postarina.

Porucio sam i to. Jel ima neko iskustva sa njima? Shopto me nikada nije razocarao.

Ok je base, par igara sam poručivao i stizalo mi je za manje od nedelju dana. Doduše to je bilo pre godinu-dve, mada sumnjam da se nešto sa njihove strane promenilo.

1 Like

Sa Base-a sam narucio za proslu generaciju malo je reci brdo igara, sta za mene sta za druge…A i na ovoj generaciji kada uzmem na disku 90% uzmem sa Base-a. Stigne mi za 3 do max.5 dana, tacnije sve ovisi odakle salju, ako salju iz Svajcarske(posto imaju i tamo svoje skladiste) za 3 dana, a ako ide iz UK za 5 dana max. Btw. meni je Base definitivno najbolji game shop iz UK.

1 Like

Gears of Wars 4 su na snizenju… 30$ :blush:

RISING STORM GAME OF THE YEAR EDITION besplatna igra