Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Na cdkeys 19,5$.

1 Like

I ja poverujem u gluposti pa dam lajk… Sto nema opcija da se skine lajk i da dislajk :confused:
Jesi cuo ti za onu “Prvo ispeci pa onda reci” ili “Tri put’ meri, jednom seci” ?!
19$ je GOW UE :expressionless:

Nekad moraš imati minimum znanja za search.

Ti napisa 19$, ne 25$ :blush: Ja sam rekao da je 19$ GOW UE, sto i jeste… dok GOW 4 nije 19 :stuck_out_tongue_winking_eye:

GOW4 je 19,49$, ja ne znam šta ti gledaš.

1 Like

Isto sto i Nikola, isti taj link sto si postavio…

Wtf? :open_mouth: Kod mene je 19,49 kao što se vidi iz priloženog.

Fifa 17 11,5$ na Cdkeys.

Bolje uzeti EA access :blush:
Dodas jos 18$ i boli te uvo godinu dana :blush:

1 Like

Na psn je dobra Capcom rasprodaja, tako da ko hoce, moze zgrabiti par dobrih igara.
Takodje, ko ima vitu, OBAVEZNO neka uzme Drinkbox bundle za 7.5$, dobijete Gucamelee! i Severed, te Mutant Blobs.

Uzeo sam ovaj bundle, RE3, Dino Crisis 1, Dino Crisis 2 za malo preko 11$

Imate na STEAM-u free PAYDAY 2 narednih dana dok ne ispucaju tih 5m kopija koje dele.

1 Like

Steam users can currently download a free copy of Payday 2 on Steam and keep it forever.

However, don’t hang around, because the game will only be free until June 21st, or when total downloads of free copies reaches 5 million, whichever comes first.

http://www.microids.com/motoracer4

Danas traju prijave za Moto Racer 4 na Steamu, tako da ko hoće neka iskoristi priliku i prijavi se za kod. Inače igra nije krekovana i koristi Denuvo.

EA access je besplatan od 10-18 juna, sto se mene tice taman da odigram Mirors Edge i Unravel :slight_smile:.

Sutra počinje Xbox Summer Ultimate Sale 2017 i traje do 10.07, preko 300 igara biće na popustu, pronađite nešto za sebe, ja sigurno hoću. :slight_smile:

1 Like

Opet ću uzet neki remaster. Mark my words…

:unamused:

Izasao spisak i cene sa popustima za Xbox ultimate sale’s
https://www.reddit.com/r/GreatXboxDeals/comments/6kbnk0/2017_xbox_ultimate_game_sale_630_710_via_xbox/
Pikaram Tomb Raider i Metro bundle da pazarim mozda i Ori-a ali za danas dosta je i ovo.

3 Likes

Witcher ekspanzije kupujem i verovatno Mass E.Andromedu. Lomim se oko GTA V presao sam ga na sarom Xbox360 ali naravno RGH nisam imao to online iskustvo u GTA/ Ako moze neki komentar jel to vredno ? tj kakav je taj GTA5 online ?

Danijel probao sam Online samo jednom i onako, klinci se cukaju, pucaju i meni licno nista zanimljivo nije bilo ali veruj mi da je totalno drugaciji osecaj na ovoj konzoli da je odigras. Graficki izgleda daleko superiornije nego na 360-ci. I ja sam je igrao tamo, pa probao malo na kompu prosle godine ali konzola je konzola. Preporiucujem ti da ako imas para neces zazaliti sigurno.

1 Like