Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Ako bi kupio GTA 5 samo zbog onlinea bolje nemoj jer ti se verovatno nece dopasti…Gomila dece koja jure po mapi i pokusavaju da ubiju/uniste sve sto se krece.

1 Like

Pa moze da stavi passive mod i da uziva ne mora da ubija i da trpi da ga ubijaju.

Pazario, witcher ekspanzije i Andromedu ME,

Lomim se oko GTA jos uvek.
Kakav pasive mode. To znaci da imas sve opcije online osim ubijanja drugih igrača?

Da, ali ko to jos koristi, ipak je gta.

1 Like

Heheheh i to sto kažeš.

Uzeo Shadow of Mordor za 4,00$ na storu, akcija traje još osam dana. Kako sam promašio ovaj dragulj ne znam ni sam, ali sad ćemo to da nadoknadimo. :slight_smile:

1 Like

to za PC ili ?

Za PC imas goty verziju za 2$. Humblebumble cini mi se i akcija traje jos par sati. Pozuri bro!

I ovo je GOTY verzija, samo za XOne.

Daj link molim te.

Molim i ja link.

edit: Buy Middle-earth™: Shadow of Mordor™ - Game of the Year Edition - Microsoft Store

Uzeo i ja, ovo je stvarno džabe.

Uzeo i ja al kad cu stici da igram nema pojma. Postajem kao hrcak samo trpam,skidam imam 2 TB igara na XO a kad me neko pita kakva ti je ova igra ja sve cesce i cesce imam odgovor e nemam pojma nisam igrao…

1 Like

Jotun Valhalla edition je free na Steam-u za veoma kratko vreme. Zgrabite igru sada i vasa je za stalno.

2 Likes

Super. Jedva čekam da je igram. :slight_smile:

Doom free vikend, plus igra sa svim DLCovima za 15$.

Holy fuck, džabera za 15$…

Free game…još malo pa nestalo… Požurite…

2 Likes

Jedva nađoh thread. Za ps+ korisnike free weekend za doom

Odlicna cena za bundle Forza Motorsport 6 i And Forza Horizon 2 na store-u za korisnike Live-a za 30$ vise nego povoljno ko nema ove igre obradovace se! Limbo i Inside takodje sa odlicnom cenom od 15$ pa ko voli nek izvoli :slight_smile: .