Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Trenutno je na PSN-u Ubisoft deals… Black Flag 11E :slight_smile:

Užas… Bio je 4€ prije 2g na G2A.

2 Likes

Rayman Legends 9.99$ na amazonu.

PS4 digital code

https://www.amazon.com/Rayman-Legends-PS4-Digital-Code/dp/B0163JB9XS/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&linkCode=ll1&tag=jkfty-20&linkId=55bc508213892fb74d7c0a7db69dd361

Odličan naslov i odlična cena. Samo da prvo završim zdravstvenu knjižicu… :slight_smile:
Ima žena neke devizne, debilne…kartice,pa pokušam i ja ovih dana nešto pazarim. A na “razmeni igara” bude skuplje od ovih akcija? Jer ako je isto,zašto ne bi sve pazarili tamo? Uplatiš mu na post net (ili kako već) ,on ti pošalje nalog i ćao? Ne znam kako oni uopšte i ostvaruju zaradu… Znam da je Mario bio u tim vodama…

To je masinerija. Uzmes jednu igru za 2500 dinara, odigras pa gledas da prodas po istoj ceni. (ne bas) uvek ces prodati za manje tipa 2000 dinara, pa onda opet uzmes nesto. Bottom line je kad se usemis, rotiras te iste pare eventualno dodajes 500 dinara. Tako da jednom kad krenes, mozes vecinu igara da odigras za 500 dinara, sa incijalnom investicijom od 2500.

A ovi popusti dodju i prodju. Recimo Drievclub sa season passom se prodaje za 2200 dinara na razmeni sto je po meni korektna cena.

A pre dve nedelje je bila ta ista igra na popustu na PSN-u za 9.99. A uvek se nadje neko kome trebaju pare pa ce spustiti cenu do zla boga. To kad uletis, dobro prodjes :slight_smile:

naravno tu je uvek opcija iznajmljivanja igara za 500/1000 din ako je rec o singleplayeru ili nekoj igri koju neces dugo igrati.

Jasno. Hvala za info, tebre…

Do sada najvise sam izgubio na starim ili jeftinim igrama. Dok sve novo sto sam kupio sam prodao za iste pare mada opet sve sam presao kroz par dana pa nije ni bilo vremena da izgubi vrednost.

Bas me privlaci ovaj rayman posto ga ni na xbox-u nikad nisam presao. Svi zivi su ga igrali i prelazili osim mene.

Ja ga na jasperu rgh prešao do pola…
15x sam se zavetovao “Ne počinji drugu igru dok ovu ne završiš!” I svaki put sam pogazio zavet…

Poklekao sam i kupio sam Rayman-a :rofl:

Za ps korisnike free weekend za for honor. 10-13 avgust stoji

Da i valjda preload moze od danas da se odradi.

Ljudi se dijele na gejmere i one koji nisu uzeli platinu na Raymanu.

Isplati li se uzeti Red Dead Redemption? Vidim na Xbox Store-u 9$. Ima i Forza Horizon 3 na akciji.

Isplati RDR je masterpiece.

RDR za taj novac je džaba. Remek-djelo što kaže @Exo.

Obavezno odmah uzmi i Undead Nightmare za 5$. Najbolji zombie DLC koji sam igrao u životu.

Uzimam onda RDR, ima toliko igrica na akciji da ne znam šta pre da uzmem, gde staviše baš ovoliko dobrih igrica na akciju, sad moram da uzmem Batman Return to Arkham (čim završim sa Arkham Knight), pa Fifa 18, Forza 7…, a na sve to sad ima baš dobrih na akciji…

Ima li iko listu igara na akciji na Live-u?

Nisam kući da pročačkam :smile:

https://www.xboxachievements.com/news/news-27768-This-Week-s-Deals-with-Gold-Include-Hitman--GTA--Transformers--Homefront.html

Trebalo bi da je ovo?

1 Like

:heart:

Battlefield 1 je u EA Accessu od danas.

4 Likes