Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Dok se ti smislis bice besplatan za Live.

Kupljen je vec.

Ja konto ti pazljivo citas.

Ti ne citas pazljivo. Dok se ne smislis da PREDJES. :slight_smile:

Btw isti smo. Ja sam se zaglavio na jednom dosta zaguljenom delu verovatno pred kraj igre i nikako da ga predjem!

1 Like

Et ispa da nisam :unamused:

Bit ce 90% stvari besplatno dok ih ja pokrenem.

2 Likes

Pa od svih igara sto imam ustanem jutros nesto ranije i kao ajd da ubijem sat vremena pre posla i sta da igram naravno Diablo (novi lik -Sezonac )

Lordishu i Meni samo javite kad bude popust na Nekromancera u Diablu :slight_smile:

1 Like

Cek… Sezona jos … Traje? :neutral_face:

Osudio si me na propast lol

Majku im…jel i vama poskupeo DOOM? Jutros kad videh bio 9.99 a sad je 19.99$, sad mi krivo sto nisam obavio to odmah a ne da sacekam posle posla! Verovatno bila greska al’ ispravili mangupi!!!

Imam jedno pitanje, vidim na Amazonu postoje neke igre koje su jeftinije nego kada bi ih kupovao preko Xbox Store-a, recimo Rise of The Tomb Rider i Quantum Break. Prva je 20$, druga 40$. Dok je na Xbox Store-u cena za prvu 40$, a za drugu 60$. Obe znači jeftinije po 20$, naravno u pitanju su digitalne verzije.
Da li je moguće uzimati digitalne igre na Amazonu, ima li neka kvaka, da ne uzimam, pa posle da ne mogu da ih igram?
Evo i linkova do ove dve igre:
https://www.amazon.com/Quantum-Break-Xbox-Digital-Code/dp/B01BXR3YEC
https://www.amazon.com/Rise-Tomb-Raider-Xbox-Digital/dp/B0160EMRB4

Vidim da piše ispod cene: “Currently, this item is available only to customers located in the United States.”
Kako oni mogu da znaju da sam u usa, mogu da stavim lažnu adresu, pošto ovi kodovi pretpostavljam stižu na mail, a ne na adresu, ili grešim?

Nema kvake, slobodno kupi.

1 Like

Ako ti je adresa na boxu podešena na USA onda nema prepreke da kupiš.

Čovjek tek skontao da igre nisu najjeftinije na store-u. :slightly_smiling_face:

Šta će biti kad otkrije G2A, cdkeys, allkeyshop… :upside_down_face:

Ma davno sam to skapirao, nego većinom izbegavam g2a, cdkeys jer sam čuo da se dešavalo da dele kodove kupljene kradenim karticama, pa ne želim da rizikujem ban konzole. Možda je sada situacija drugačija, pa nema nekih rizika.
Ne znam da li je cdkeys bolji, čuo sam i za kinguin, kakav je on?

Ma kodove možeš redeemovati odakle hoćeš, nemoj samo da se igraš sa accountima, da kupuješ neke koji su sumnjivi, to bi te potencijalno moglo dovesti u ban.

Šta znam za ove sajtove, tu ti je to sve negdje, ja lično nisam imao nikakvih problema sa G2A, mada sam čuo da je bilo slučajeva. Čini mi se da su se i oni malo doveli u red, u posljednje vrijeme to mnogo bolje ide.

Znači što se tiče kodova za igre, nema brige u vezi bana. A kako ja da razlikujem na tim sajtovima da li plaćam ključ ili nalog sa igrom?

Procitas

1 Like

untitled

3 Likes

Kada se uzima sa shopto.net da li odbijaju porez? Na base.com-u odbijaju to znam ali me interesuje i na shopto.

Pokušao da uzmem Rise of the Tomb Rider cena 19$, stavim adresu nekog hotela u SAD-u, krenem da odradim kupovinu, vrti processing 2-3 minuta, i izbaci poruku da je predugo trajao processing, te da nekom software-u i igrama treba oko 2h da odradi processing, zbog neke provere, te da ja ne moram ništa više da pokušavam, već će mi se igra pojaviti u Orders sekciji.

E sad brine me što mi u korpi nema te igre, već stoji u delu canceled (tu mi piše da je cena 0$), da li će se tu nešto menjati ili je kupovina stopirana.
Još jedna stvar je ta što mi nije došao uopšte 3D Secure kod za Telenor Mastercard, niti je bilo dela gde treba da ga unesem.
Jel ovo sve normalno kada se kupuje digitalna verzija igre, prošlo već skoro 2h, a igre nigde, niti je račun zadužen?

Cini mi se da da odbija PDV aka VAT(20%) za sve zemlje van EU, inace najbolje ti je probaj stavi artikal u kosaru kao da ces platiti/ kupiti i vidi koliko ce ti izbaciti cenu.

Normalno je ako pitas za amazon ja kada kupujem dopune - $$$ isto mi se4 zna desiti da cekam po 2 sata verifikaciju.

A koji sajt je u pitanju? G2A oce da zabode na processingu. Uglavnom, ako ti racun nije zaduzen kupovina je ponistena.

Kada kupujem Intesa Visa karticom, meni G2A salje OTP kod. Za 3D secure, mislim da sam sajt treba da podrzava.

Inace ne znam gde si stavio tu adresu hotela. To ako stavis kao podatak o kartici, nece da ti prodje placanje. Adresa kartice MORA da bude ona pod kojom si karticu registrovao. Znaci tvoja prava adresa.

edit: pretpostavljam da je Amazon, posto si spominjao one cene gore. Vidi, adredsa NALOGA na amazonu treba da ti bude USA. Ali adresda KARTICE mora da bude prava. To je caka.