Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Hoce li za US? Meni nista u store bez popusta😂

Verovatno sutra popodne, jer se uvek vuku u tri lepe. Idi na sajt psnprices i tamo prati, pre ćeš tamo naći no na store.

1 Like

Free game

3 Likes

Jel ovo za Steam? Svakako odlična igra, humor i vrhunska muzika. Preporuka svima.

Da, za Steam. Igra ima vrhunsku muziku!

Baš sam je tražio skoro za xbox, ispostavilo se da nije još backward compatible. Čim bude uzeću je, baš mi je ostala u lijepom sjećanju sa x360.

2 Likes

Imate na psn store Uncharted 10 year anniversarsy theme besplatne su i brutalne su :slight_smile:

1 Like

Ja sam isto na US uzeo dzaba pisalo free…

Gears of War 4 dolazi u Game Pass od 01.12. iskoristite popust do 27.11. da uzmete mjesec dana pretplate za 1$!

1 Like

Ne znam je li novost, Game Pass možete aktivirati i za Microsoft credit, ja sam ga uzeo jutros, dok za Live Gold još uvijek važi samo kartica, paypal ili gift kartica.

Mislim da je novost, moj drugar pre par dana dobio 5$ i nije uspeo da pazari gamepass pa je uzeo samo Deadlight. Evo obradovace ga ovo sigurno :slight_smile:

Poceo je i Steam Autumn sale koji traje do 28-og.

Games for Gold za decembar:

Vermintide mi izgleda baš zanimljivo, jel igrao neko?

To je kao Left 4 dead samo smješteno u medevil razdoblju

1 Like

Sta drugo reci osim it’s free…

Ovo sam kupio odavno. Odlicna igra

Ko zeli da kupi neke od Codemasters igara, vredi pogledati poslednji humble bundle…

Na steam-u je bio sale dirt rally-a za nekih 10e, za 12-ak eura ovde dobijate brdo F1 igara ( 2012 i 2016 se isticu ) GRID 2 a najverovatnije i Grid Autosport ce biti u jednom od tier-a + Dirt rally naravno.

1 Like

Humble bundle stvarno ima dobre ponude. Par puta sam kupovao tamo, secam se jednom je bio I paket igara za ps4 I ps3 za smešne pare.
Ovo svakako vredi pogledati. :slight_smile:

1 Like