Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Kupuj gift kartice, stavi samo adresu na
nalogu da je u drzivi u Americi koja nema porez, Aljaska valjda, ali proveri.

https://www.amazon.com/inFAMOUS-Second-Son-Digital-Code/dp/B00JAPIPKI/ref=as_li_ss_tl?th=1&linkCode=ll1&tag=jkfty-20&linkId=72ef6789b971fa448ac407e09fb8b8b3

I dalje jedna od najboljih igara za PS4

Ima li nacina da se uzme ovaj Game Pass za 1 USD? Probao sam Intesinom karticom i ne prolazi.
Radi li mozda kroz VPN?

Jel i tebi izlazi poruka: Something happend on our end?

Probaj kupiti direktno sa konzole, ako to ne uspije onda odustani.

Ne odustaj, probaj sad. Meni uspelo malopre!!!

Hehe i meni uspelo. Pojma nemam kako i zasto sada radi a pre nije.

Na Amazonu je trenutno akcija Live Gold kodova, kupiÅ” tri mjeseca i dobijeÅ” 3 gratis, a sve to za 14,99$!

Kad kupite kod od 3 mjeseca, provjerite mail adresu za koju vam je vezan nalog, treba da vam stignu 2 mejla i u svakom po jedan kod od 3 mjeseca. Ako ne stigne drugi odmah strpite se malo, meni je stigao za 5-6 minuta.

Limited time offer!!! Požurite!

Edit: Važi samo za jednu kupovinu, dobijete 3+3, svaka sljedeća vam donosi samo 3 mjeseca. :frowning:

2 Likes

Ja pazario i sad cekam vec 20ak minuta da mi skinu novac sa racuna. U order mi stoji pending jos uvekā€¦

Budi strpljiv, navodno su prezauzeti s ovom promocijom. @iKaran i ja smo uzeli i stigla su nam oba koda na mail.

Radi samo jednom, drugi put ćete dobiti samo jedan kod!

ZavrŔila ponuda, ko je stigao da uzme super, ko nije - žalim slučaj.

Stigao mi posle sat i po kod na mail. Jel stize samo jedan ili dva?

Da lā€™ je realno da sam i ovo propustio :smile:

Dva odvojena mejla, u svakom po jedan kod. Usrali su neŔto s tim kodovima zato je akcija trajala samo nekih sat vremena.

Ako nisi dobio ukupno 6 mjeseci pravac amazon chat support.

Gejevi su totalno:
"Iā€™m sorry to inform you that due to a technical glitch two promotions got stacked on the same item, one promotion was to buy the item for $14.99 and the second promotion was BOGO at a price of $24.99.
Iā€™ve checked and see that you were charged $14.99 ( discounted price ) and this is the reason why you havenā€™t received an additional code."
U fazonu mi odgovaraju kad sam im trazio jos jedan mail sa ta tri meseca ako vam se ne svidja vraticemo vam novac!

Traži da ti vrate novac, na kraju krajeva to Ŕto su se oni zeznuli nije tvoj problem. Meni su vratili novac a ostao mi taj kod koji su prvobitno poslali.

Kad se sve sabere dobio sam 9 mjeseci golda za 14,99$. :slight_smile:

Aaa to se i meni desilo, zato nema drugog koda. Boo!

Opet sam pricao sa njima i rekli su mi da sacekam 24-48h. Pa vidicemo sta ce biti posleā€¦