XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

pc
xbox_one
ps4

Da li neko ima ideju možda?

Do sada sam sve na Xbox Store kupovao preko svojih kartica Telenor Banke i Credi Agricole i naravno paypal naloga. Sada mi odbijaju apsolutno sve transakcije, zbog toga što mi je američki region na store… Imate neku ideju kako da to rešim?

Kupuj gift kartice, stavi samo adresu na
nalogu da je u drzivi u Americi koja nema porez, Aljaska valjda, ali proveri.

I dalje jedna od najboljih igara za PS4

Ima li nacina da se uzme ovaj Game Pass za 1 USD? Probao sam Intesinom karticom i ne prolazi.
Radi li mozda kroz VPN?

Jel i tebi izlazi poruka: Something happend on our end?

Probaj kupiti direktno sa konzole, ako to ne uspije onda odustani.

Pisao sam o tom problemu od kad je krenula akcija. Dan ranije sam kupio Live bez problema, Pass ni da čuje, pokusavao sam nekoliko dana, ali nece.

Ne odustaj, probaj sad. Meni uspelo malopre!!!

Hehe i meni uspelo. Pojma nemam kako i zasto sada radi a pre nije.

Meni nece, pokusao sam i igru da kupim i to nece. Izgleda da je ipak do kartice i da vise ne prolazi.

Na Amazonu je trenutno akcija Live Gold kodova, kupiš tri mjeseca i dobiješ 3 gratis, a sve to za 14,99$!

Kad kupite kod od 3 mjeseca, provjerite mail adresu za koju vam je vezan nalog, treba da vam stignu 2 mejla i u svakom po jedan kod od 3 mjeseca. Ako ne stigne drugi odmah strpite se malo, meni je stigao za 5-6 minuta.

Limited time offer!!! Požurite!

Edit: Važi samo za jednu kupovinu, dobijete 3+3, svaka sljedeća vam donosi samo 3 mjeseca. :frowning:

Ja pazario i sad cekam vec 20ak minuta da mi skinu novac sa racuna. U order mi stoji pending jos uvek…

Budi strpljiv, navodno su prezauzeti s ovom promocijom. @iKaran i ja smo uzeli i stigla su nam oba koda na mail.

Radi samo jednom, drugi put ćete dobiti samo jedan kod!

Završila ponuda, ko je stigao da uzme super, ko nije - žalim slučaj.

Stigao mi posle sat i po kod na mail. Jel stize samo jedan ili dva?

Da l’ je realno da sam i ovo propustio :smile:

Dva odvojena mejla, u svakom po jedan kod. Usrali su nešto s tim kodovima zato je akcija trajala samo nekih sat vremena.

Ako nisi dobio ukupno 6 mjeseci pravac amazon chat support.

Gejevi su totalno:
"I’m sorry to inform you that due to a technical glitch two promotions got stacked on the same item, one promotion was to buy the item for $14.99 and the second promotion was BOGO at a price of $24.99.
I’ve checked and see that you were charged $14.99 ( discounted price ) and this is the reason why you haven’t received an additional code."
U fazonu mi odgovaraju kad sam im trazio jos jedan mail sa ta tri meseca ako vam se ne svidja vraticemo vam novac!