XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

pc
xbox_one
ps4

Traži da ti vrate novac, na kraju krajeva to što su se oni zeznuli nije tvoj problem. Meni su vratili novac a ostao mi taj kod koji su prvobitno poslali.

Kad se sve sabere dobio sam 9 mjeseci golda za 14,99$. :slight_smile:

Aaa to se i meni desilo, zato nema drugog koda. Boo!

Opet sam pricao sa njima i rekli su mi da sacekam 24-48h. Pa vidicemo sta ce biti posle…

Treba da se javiš podršci, nije tvoja krivica što im je sistem u rasulu. Svi koji su kontaktirali su dobili ili drugi kod ili povrat novca. Nađi chat support, rješava se za dva minuta.

Rado bosanac ide u popust!

Koliko vidim svi rado idu u popust ali samo Bosanci profitiraju od toga. :stuck_out_tongue:

Ja upravo dobio refund od Amazona, kao naša greška evo novci nazad. Kod još nisam iskoristio, ne znam da li radi…

Rado cu ga proveriti na mom akauntu :slight_smile: verujem da radi

I meni stigao mail da ce mi vratiti novac s’tim sto sam kod vec iskoristio :slight_smile:

Sad pravite problem buducim kupcima :smiley: Gde ce vam dusa?

Lijepo vam rekoh. Ja dobio prvo dva koda za 15$ a onda povrat novca za četvrti kod koji nije stigao a treći mi ostao gratis.

Ukupno, 9 mjeseci za 15$. :heart:

Probaću code svakako pa da vidimo :smile:.

Trenutno besplatno za android, ne znam kakvo je stanje za ios…

Update od Amazona:

We’re contacting you about order #xxxxxxx for 3 Month Xbox Live Gold Membership. We recently learned that we’re unable to fulfill the promotion for an additional free 3 month Xbox Live Gold Membership. As a result, we have issued a full refund to the payment method used for the original order. We’re sorry for any inconvenience this may cause.

You’re still able to use the code from your original purchase.

:wink: :sunny:

Told you bro! :slight_smile:

Amazon…legende…kupci su im UVEK na prvom mestu

Da da, do sada nikad nisam imao problema sa njima.

Uplatili mi danas 15$ iz Amazona na racun a nisam pri konzoli da vidim jel mi skinuli live, mada ne vidim nacin kako bi ga ukinuli posto sam njihov code vec iskoristio!

Sigurno ti je ostalo, ne mogu tek tako da ti ukinu gold.

Na storu akcija kupiš 3 mjeseca live gold, dobiješ 3 gratis.

http://bit.ly/2DY1Vij

Što li mi ovo zvuči poznato? :smiley: