Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Na svu srecu te sam sacekao da zavrsim.

Onakav tekst ni u ludilu nije smeo da prodje pored editora i ode u print, kad vec sam autor nije pokazao ni mrvicu samokontrole. Specificno sto se kuzme tice, iznenadjen sam da je neko tako iskusan tako nezrelu recenziju napisao.

Kako na macbooku, bas sam provjeravao i cini mi se da SOMA nije izasla za Mac? Mozda si koristio Wine ili slicno?

Dugo nisam kupovao SK, ali zar nije Kuzma i editor? Tako da ako je tako prošlo pored autora, onda je i pored editora :smiley:

Zar nije Nenad Vasovic editor?

Poslacu ti link kad budem za kompom

Ne znam ni ja Kuzmin status, al sve i da jeste urednik, nije jedini. Ali dobro, SK je danas ionako vise neki kuriozitet negoli bilo kakav merodavan arbiter kvaliteta. Pisu sta hoce i imaju svoju publiku. Realno, sto vise hirovitih izleta to bolje, cime drugim da pariraju internetu?

Ali u ovom specificnom slucaju, preprica covek citav zaplet, u igri gde je zaplet sustinski bitan. Koristim ovu priliku da ponovim upozorenje – ko nije igrao SOMU a zanima ga, NI U LUDILU NE CITAJ KUZMIN OPIS dok ne predjes igru!!

Na Bundle Stars je SEGA Genesis Classics Pick And Mix Build You Own Bundle, gde možete da birate da li ćete uzeti 5, 10 ili 20 SEGA Genesis igara za smešne pare.

https://www.bundlestars.com/en/promotions/sega-genesis-pick-mix

Ima kul igara poput Shining Force 1 i 2, Sonic, Vectorman, Phantasy Star, Kid Chameleon, itd. A pošto je SEGA omogućila modovanje Genesis igara na Steamu, može sve svašta igrati. :slight_smile:

Kul je bundle za retro igre.

Huge Ubisoft PlayStation Store Sale (US)

Playstation 4 games

  • Assassin’s Creed Chronicles Trilogy – $14.99
  • Assassin’s Creed Syndicate – $19.79
  • Assassin’s Creed Syndicate Gold Edition – $29.69
  • Far Cry 4 – $19.99
  • Far Cry 4 Gold Edition – $25.89
  • Far Cry Primal – $35.99
  • Far Cry Primal Digital Apex Edition – $38.99
  • Hasbro Family Fun Pack – $19/99
  • Just Dance 2016 – $24.99
  • Just Dance 2016 Gold Edition – $29.99
  • Monopoly Family Fun Pack – $9.99
  • Rocksmith 2014 Edition – $14.99
  • The Crew Complete Edition – $29.99
  • Rainbox Six Siege- $19.79
  • Rainbox Six Siege Gold Edition – $26.96
  • The Division – $40.19
  • The Division Gold Edition – $64.99
  • Toy Soldiers: War Chest – $8.99
  • Toy Soldiers: War Chest Hall of Fame Edition: $14.99
  • Trackmania Turbo – $19.99
  • Trials Fusion: Awesome Max Edition – $15.99
  • Watch Dogs Gold Edition – $19.99

Batman Arkham Knight 15 evra na steamu. Uzeo bih, nego prvo da pitam da li uopšte i da pokušavam sa 4GB rama?

Nemoj. 6 minimum, sa 8 si baja. Na 4 ces imati stutter. Inace igra je popravljena i zakrpljena, ali imam utisak da ti nece lepo raditi na 4gb

1 Like

Pretpostavio sam, hvala. Svejedno ću je kupiti, pa neka stoji dok ne dokupim ram, ako radi sad biće samo bonus. Ionako ću da trošim steam kredit što se nakupio od skinova.

Od 17 Augusta na Uplay-u(Ubi 30) besplatan Rayman: Origins za PC , a jos do 17-og se moze skinuti TC: Splinter Cell , isto free.

Vec bilo, cini mi se?

Nije, Princ of Persia je bio. Rayman Origins ce tek biti free igra za ovaj mesec(od 17-og), a TC: SC je bio free za prosli mesec, tacnije jos je free do 16-17- og augusta(jos 3 - 4 dana) .

Ne moze se reci da je neki popust ili sale ali defitivno nesto sto ne treba propustiti ako volite diablo like igre

Pojavila se igra Titan Quest 10 year anniversary edition na steamu. Meni licno je to najbolja igra ovog tipa posle diabla.

anyhow ova edicija obuhvata original i ekspanziju, igra je dobila novi overhaul, achievemente i kosta samo 4.99 eura i to na steamu

UUU do jaja widget za steam, samo se kopira link :smiley:

1 Like

A svako ko već ima onu stariju verziju dobija novu verziju za dž. :slight_smile:

1 Like

Na humble bundle store-u, mozete uzeti besplatan steam kljuc za Tropico 4 ( PC ).

Traje jos neka dva dana.

1 Like

Nisam bio siguran gde bi ovo stavio, pa ću ovde. Prima Games radi Survey, koji se završi za oko 5 minuta, nakon koga se dobija kod za besplatan eGuide od njih. Imaju za neke igre koje još nisu izašle, tako da ono, možda nekom koristi.

Takođe, može se Survey raditi više puta preko Incognito moda, te ako se ima dovoljno volje, vremena i adresa se mogu pokupiti svi guideovi :smiley:

http://www.xbox.com/en-US/promotions/sales/warner-bros

Odličan deal, uzeo Batmana, Mad Maxa i MK X sve zajedno 46$ sa taksama

2 Likes

Ja uzeo Mad Max-a za 16$ za Xbox One. Džabe :slight_smile: