Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

38,69$ +4% paypal provizija, tu oko 40,2$. Kod stigao na mejl za minut, redimovao sam preko sajta bez problema.

Produžih sada live preko g2a i uzeo Game Pass, promo kod od 30 dana je oko 2,5 dolara, pa taman da vidim kakav će biti sea of thieves…

Titanfall 2 Ultimate je na storu 6$, neće nikad biti jeftiniji, ko nije probao eto idealne šanse.

4 Likes

Prilika da se za 6€ odigra jedna od najboljih SP kampanja na ovoj generaciji konzola.

6 Likes

Koliko je to zapravo zalosno…da takva igra ultimate edition kosta 6e…iako jos uvek nije izasao treci deo

Ja te poslusao i pazario sinoc TitanFall 2 :slight_smile:
Da ga hebem dve i po pakle cigareta…

2 Likes

Upravo! :smiley:
Titanfall 2 je bas za svaku preporuku, nisam eto igrao MP ( :open_mouth: ), ali sam uzivao u kampanji!

Bolje da ne počinje, ja sam se oprostio od života (4-5 meseci sigurno sam igrao samo TF2 MP) dok nisam napravio G10.0, tada sam rekao od mene dosta.
Pre mesec dana sam uključio ponovo da probam, jer stariji sin pegla povremeno, pa reko da osvežim prste i nostalgiju, kad ono najmanji level protivnika u igri je bio G4x.x, što je 4 puta više od mog nivo-a.
Posle 3 partije gde nisam bio toliko loš, samo sam isključio igru i rekao - dobro, čekamo treći deo, ovi znaju i kamičke na putu gde se nalaze :slight_smile:

Nisam siguran kako funkcioniše match making, ali mi deluje da na sinovom profilu nisu tako visoki nivo-i koje protivnici imaju, tako da je to možda bilo povezano samo sa mojim dotadašnjim uspesima - K/D je ostao na 1.4 protiv pilota :slight_smile:

Nadam se da ljudi koji sada počnu sa MP neće imati slična iskustva i da će igrati sa igračima koji nisu totalno zverovi, a ima ludaka i sa G100+

1 Like

Radi. najdosadnija dva minuta u mom zivotu. al dvaes posto…

2 Likes

Ako je neko voljan da napravi share u ovakvoj kombinaciji, ja bi vrlo rado bio nosioc, ovaj uzeo nosioc slot :slight_smile:

Ne može za pre-order. Kod važi do 31.

Ja sam hteo za Ni No Kuni 2 preorder, ali nisam uspeo, tako da sam dzabe gledaj glupi video. Jos gore sto sam mogao da ustedim i da ga uzmem sutra, ali sam se zbuno i napravio share po punoj ceni.

1 Like

Imam 2 koda (Jedan sa ovog klipa i drugi sa mail-a) za po 20% off na PSN. Pa ako nekom treba neka javlja da udelimo jer ja nema sanse nista da kupujem.

Inace vaze do 30.3 11:59 po USA vremenu.

1 Like

Ja bih verovatno uzeo nesto sad dok traje ova akcija sa popustima, pa ako imas kod viska, a da ti ne treba-tu sam. :slight_smile:

Medal of Honor Pacific Assault je besplatan na Originu.

1 Like

not that anyone care

Propadne mi ideja da se uštedi za GOW :frowning: moraće izgleda pasti po punoj ceni.

Jel ti stvarno radi ovaj kod za 20%? Mom drugu ne radi :confused:

Edit: ima li iko kod za popust a da mu nije potreban? :slight_smile:

3 Likes