Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Opet 20% popusta na live.playstation.com samo sto sada vazi do 30og Aprila. Ima spisak u kojim zemljama moze da se iskoristi a jedna od njih je US.

2 Likes

Igra je prosla tako nezapazeno, a ima jednu od boljih kampanja. Opet ce se preci…
Veliko hvala!

Ne bi bas rekao da je prosla nezapazeno. Malo se tu vodila i antikampanja jer se Murica ne prikazuje u najboljem svetlu ali imala je uspeha.

Ove godine nema Easter sale na US PStoreu?

Izgleda da ne, pogledao UK store oni već imaju.

Mozda ce kasnije, uskrs je tek za nedelju dana.

Pa nije bas. Sutra je katolički uskrs…

Ah jeste…

Life is strange je trenutno besplatan na Apple storu, ne znam koliko se razlikuje od konzolne verzije.

Forza Horizon 3 + Hot Wheels DLC za samo 24.41$. Upotrijebite PERKSPOT5 discount code na checkoutu.

1 Like

https://www.humblebundle.com/downloads?key=XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Samo unesete mail (ko je registrovan) i stizu vam 10ak kljuceva za igre koje su delili u nekom proslom periodu.
Brutal legend
Company of Heroes 2
Dirt Showdown
F1 2015
Grid
Guns of Icarus
Homefront
Outcast
Sanctrum 2
Sid Meier’s Civilization III
Spec Ops: The line
The Bureau: XCOM Declasissifield
The Datkness II

1 Like

Nije tacno. kad uneses svoj mail, stigne ti tvoj order koji si radio do sada. Mozda u tvom slucaju su to te igre, u mom slucaju su bili Darksiders, itd…

1 Like

Onda moša… :joy:

Jedno pitanje ako je neko kupovao telltale igre sa psn-a. Jel dovoljno da kupim samo Season Pass i dobijam sve epizode ili moram i pored njega da uzmem epizodu 1? Konkretno me zanima batman sezona 2. Vidim da je season na popustu i moze da se uzme za 15$.

Season Pass inace sadrzavati sve epizode, ma da ti i pise u opisu sta sve sadrzava Season. Btw. ja sam kupovao The Walking Dead prvi i ovaj predzadnji Michonne-n i sve je bilo u Season Passu.
Bas sam i ja nesto gledao da ga uzmem, ali nista, imam jos hrpu igara za preci…da ne stoji…

1 Like

Aha to je onda super. Da nadjem guesta i da kupujem. Mada to moze biti tesko zbog ovih praznika jer banke ne rade samim tim ne mogu da uplatim pare.

Injustice 2 i Ghost Recon Wildlands su free to play ovaj vikend na Xbox One i PS4.

2 Likes

Ako neko naleti na dobar dil za psn pretplatu od 12 meseci, nek napise :slight_smile:

50$ na g2a

1 Like