Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

A žašto tebe treba MS support da opominje i upozorava? Ti si prihvatio uslove u kojima piše šta ti kao korisnik smeš a šta ne… A ako prekršiš, ban profila, konzole ili oba… :smiley: Sve je to lutrija… A tek sada mogu da se zezaju pošto su svi krenuli da se bore protiv kradenom kodova i ostalih oblika kriminala…

Zbog ustede od kao sto si rekao cifre koliko kosta burek da se patim preko G2A nemam nameru u opste.

Lepo na amazon kod od 10 je 10 kod od 20 je 20 itd. Stigne kod instant i prica zavrsena. Do sada sam ih kupio tamo ne zna im se broj jednom sam cekao 2 sata i to je jedini put da je bilo blizu bill kakavom problemu.

Ja sam kupio za black friday 6x50$ Za 225$, tako da nije ni mala usteda. Elem, bio je jedan dick move…cisto da vidim sta ce uraditi ako se pozalim da ne radi kod…poslali mi jos 1 kao zamenu

1 Like

Na velike kolicine je isplatljivo ali evo sad sam pogledao, kod od 50 kosta 44 dolara. Plus 2 dolara shield plus 2 dolara paypal provizija dolazimo na cifru od 48, a na amazonu 50 kosta toliko mozda dolar dva vise zbog konverzije valuta.

I sad ja zbog ustede od 4-5 dolara da se toliko razigravam nemam nameru. Pogotovo sto imam veoma lose iskustvo sa njima i ako sam ja taj put dobio to sto sam hteo i sto sam platio razvlacili su me 2 nedelje i posle 4 koda sam tek uspeo da aktivirm to sto sam kupio.

Ja ih zaobilazim u sirokom krugu. I njih i ostale bratske/sestrinske firme kao kinguin i drugo.

1 Like

Bio black friday, ogromni popusti budu tad…80$ sam ustedeo, plus sam na kvarnjaka dobio jos 1 kod…nisam ni u ludilu to ocekivao, ali sam dobio zamenski kod posle 3h

Kod za 12 mjeseci lajva je sinoć bio 17$. 100$ dopune idu po 70-75$. Neće biti baš da je ušteda 4-5 dolara ali nema veze, kupujte ko gdje i kako hoće, šta se ja sad tu mješam nešto. :slight_smile:

1 Like

Ovaj je sold mada ima neki za 20. Od kada su Live kljucevi regionalno ograniceni, nesto se ne secam toga ranije.

Dosta su povoljniji nego G2a…

Pa nije bio sold kad sam ga okačio juče, nije bilo realno da se ne proda do sad po toj cijeni. I meni je čudno da su region lock ali kontam da se to prodavac zeznuo kad je pisao oglas. Čak i da jeste RL, nije to ništa što VPN ne može da riješi. :slight_smile:

Za Gold i gift card nema region lock još od kada je izašao one…

1 Like

Steam Summer Sale starts on June 21st.

Ima za gift kartice, $ za američko tržište, € za evropsko, £ za UK, ¥ za japansko, itd… Za gold nema.

1 Like

Na Androidu je besplatan Monument Valley jos 3 dana, pa ako nekog zanima…

4 Likes

Upravo skidam…zahvaljujem se

Prelepa igra, presao svih 11.nivoa odavno nisam ovako dugo zevao u telefon. Hvala jos jednom za info.

Psn US
Metro redux 5$
Metro LL redux 5$

Ili obe igre u paketu za $7.49. Primamljivo je ovo uzeti i ponovo odigrati. Do 22og traje tako da imam vremena da razmislim. Takodje imam 10$ sa Sony Rewards-a taman mogu da ih iskoristim.

1 Like

Uzeo Metro Redux na kanadskom storeu za 7.49 CAD.


Besplatan je i za PS4 :slight_smile:

1 Like

Jel ovo standalone ili ti treba osnovna igra prvo?