Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Son_of_a_gunTroll Almighty6m
Jel ovo standalone ili ti treba osnovna igra prvo?

DLC

Kako je ovo bila dobra igra kada je izaÅ”la. Sećam se da sam kupio novu grafičku karticu da bi mogao da je igram. Eeeeee maldosĀ“ - ludosĀ“ :smiley:

Ako nekom treba -20% u americkim PS prodavnicama. Treba odgledati Detroit video.

Koliko treba ovima sa cdkeys-a da posalju kod? Prvi put kupujem tamo pa su mi trazili licnu kartu da slikam i te glupostiā€¦

Prvi put čujem da traže tako neŔto. Jel si ti siguran da je u pitanju cdkeys.com ? Ja sam tamo uvek dobijao instant kodove na mail.

Cini mi se da sam jednom kupovao preko njih. Nista nisu trazili. Kljuc stigao za oko 5 minuta.

Ja prvi put kupujem i ozbiljno mi idu na zivce :face_with_symbols_over_mouth:

To mi se nije desilo do sada nigde gde god da sam kupovao.

Meni se to desilo, trazili da slikam na papiru cdkeys kao potvrdu, i posle nekoliko minuta su mi poslali kod.

Na papiru napisao cdkeys, datum stavio lk (zamaskirao sam podatke sa LK broj, samo sliku i ime ostavio) i to je to, dobio sam potvrdu da je sve ok.

Isto se i mom drugu desilo

Ja nisam maskirao nista :see_no_evil:

Jos uvek nema koda,a ja nestrpljivā€¦

Kontaktiraj ih putem supporta. Ima dobijes kod za tu prepisku, opisi problem da moraju da ti odg.

Ja sam na g2a kupio masu stvari (da se nadovežem na pređaÅ”nju priču) i prvi put sam imao frku oko uskrsa kada sam za drugara kupovao kod za live, gde mi je prodavac dao koriÅ”ten kod, odmah sam cimao support, prodavac me vozao par dana i samo sam prosledio ticket ka g2a i instant su mi odobruli povrat sredstava, poÅ”to plaćam onaj shield koji je kako padawan kaže cena jednog burekaā€¦ E sada tu do povrata sredstava kažu može biti i po 30 dana i to moram da cimam telenor banku da vidim Å”ta se deÅ”ava, jer nisam dobio joÅ” uvek pare nazadā€¦

Svi vracaju pare nazad odmah. Onda nase retardirane banke drze pare 100god.
Cekao sam tako sa amazona oko 45 dana. Odnosno oni su u danu vratili a onda Intesa jos 44dana!

1 Like

Ja sam ih cimao i preko suporta pise da je maksimum 8 sati za odgovor,a ako ne posalju otvaram dispute na paypal-u ili kod njih na sajtu?

Edit: Dok sam pisao ovo stigao mi je mail

Traze mi ljudi da na papiricu pored licne pisem cdkeys i datum danasnji :joy::joy:

Lepo uradis sve sto traze. Onda kad ti posalju kod aktiviras ga i na paypal-u trazis pare nazad (dobijas 100%). Tako dobijes i kod i pare, a oni neka zajebavaju nekog drugog da pise, slika, crta itd itd.

Baksuz samā€¦

Dobih konacno ovaj kod,upalim soni otkucam,prodje i kad ono dalje trazi mi payment da dodam i nece bez toga,a ja naravno nemam karticu za UK store
Uzeh onu glupu pretplatu od 1 month verovatno je zbog togaā€¦

Sada opet gimnastika sa njima za vracanje para.

Za sta si uzeo kod?

Za PSPlus 1 mesec