Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Za plus mi nikad nije trazio podatke dok za now jeste. Jesi probao preko kompa da uradis reedem koda?

Evo probao,proslo je preko kompa.

Imas pivo od mene :grin::beers::beers:

Jel ovo jos uvek vazi? Ja sam odgledao ali nisam dobio nikakav kod. Jel ima neko viska?

Horizon Zero Dawn Complete Edition dobio permanent price drop na 20 dolara na US store-u. Dobro vreme da se pokupi, verovatno ću uzeti.

4 Likes

Jao hvala ti, da ovo nisi napisao ne bih ni proverio Uncharted cene…
Uncharted 4 - 19e
Lost Legacy - 16.5e

Ljudi je l ima neka fora da se uzmu gold i pass za naredna tri meseca po ovoj ceni, mislim da mi je neko objasnjavao bese prosli put ako se ne varam…:blush:

Ah bio je na Amazon.com Game Pass za 6 meseci u pola cene… Juče je bilo aktivno a sada gledam ‘not available’.

Ma ja kontaktirao support na chatu. Prosli put uzeo za 1$ nisam ugasio auto-renew i dobijem erorr neki “past due”, i nisam mogao sada da uzmem za 1$.
Kontaktirao ih, deaktivirali mi pass, rekoh im da nisam imao pare za auto-renew i da je to problem. I uzeo sam za 1 sad.
Ako je isti problem.

Ček, jesi li već jednom koristio 1$ promo za Game Pass?

Da, samo jednom taj promo može da se iskoristi na istom profilu. Zamisli kakav bi to loophole bio da se može stalno iskorištavati :slight_smile:.

Pa može, ja sam ga juče aktivirao za 1$. Novost je što može da se plaća MS kreditom, Game Pass 100% jer sam ga platio tako a čuo sam da može i Gold. Ako neko proba nek potvrdi ovdje. Do skoro nisi mogao pretplate plaćati kreditom, samo Visa kartice i Paypal.

I master card moze

Do kada je HZD na snizenju?

Do 18. juna. Imas i God of War na snizenju, i Shadow of the Colossus, The last Guardian, Uncharted 4 i Uncharted The Lost Legacy.

To nije sniženje, 20 dolara je nova maloprodajna cena u americi.

1 Like


Možda nekome legne ova igra…

1 Like

Jos jedna free igra

Ko ima PS Plus pretplatu, ima CoD Black Ops III besplatno. :slight_smile:

1 Like

ljudi jel moze hlp, uzeo sam gift card na gameflip preko paypala i pise mi
Wait for Delivery


jel se zna kako i zasto jer bi to trebalo da bude instant (bar je svuda bilo)

pa sta mislis sta se ceka onda ? :confused: