Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Uvek imaš to čekanje, nekada je 2 minuta, nekada sat vremena… Jedino možeš da stalno proveravaš mail…

evo obe slike da sam makar miran da sam uzeo digital key a ne fizicki karticu…

Pocela je Best of E3 Sale akcija na US PS Store-u i ima gomila dobrih naslova na dobrom popustu. Bloodborne 8 dolara, jos jeftinije uz Ps Plus pretplatu, Nfs Payback 19.99, Until Dawn 5 dolara, Driveclub VR 6 dolara, itd, itd. :slight_smile:

Pa piše ti na ovoj drugoj slici da seller šalje u roku 1 dana. Nije auto delivery.

proslo 18h support nista ne pise i ako sam poslao mail kao ni prodavac…ima jos 4h fore…

znam za te sajtove ali sam googlovao kao gde za psn us gift cards i naravno sada sam scamovan…a pazi ni da napisu “zaebali smo te”…
ionako im nmg nista nego i na support nista ne pisu likovi 3x sam im poslao mail i nista.

Buraz kupi na amazonu, batali tu ustedu od 100 200 dinara.

sve znam, gotovo sada…

Cijene na Gameflipu nećete naći nigdje, samo morate paziti od koga kupujete i naoružati se strpljenjem jer će vam skoro svaku kupovinu staviti under review koji može trajati satima. Ja kupujem stalno tamo, desilo mi se par puta da sam imao problema ali se sve razriješi kako treba, samo strpljenja. :slight_smile:

evo ga, pamet u glavu svima nikako na NE PROVERENE sajtove da vas ne bi skemovali kao mene. Sada je i official.

Kupio si nešto od člana koji je na tom sajtu tog dana registrovao nalog?

3 Likes

da…

Sam si kriv za sve što se desilo. Gameflip uopšte nije neprovjeren sajt, samo treba minimum pažnje da posvetiš detaljima. Vratiće ti pare, ne brini, samo cimaj support.

super je sajt, ocu da otvorim dispute ne postoji opcija, kontaktiram 3x i prodavca i support niko nista ne odgovara plus prosao je 1dan protekcije prodavca.
A totalni je nonsens da jurim prodavce koje imaju iskljucivo 50+ poz ocena jer ako neko ima 0:0 mozda je dobio psn gift card koji mu ne treba a to ne mora da znaci da je skemer.
Problem je sto support NE ODGOVARA nicim za svoje clanove a ne individualni clanovi tog sajta.
Nikom ne preporucujem posle ovog iskustva.
oprostio sam se od 20$

Zasto nisi isao preko amazona, razumem da si nasao za 14$ gift od 20$ ali za 100-200 dinara ostao si bez 2000? Nzm tvoju novcanu situaciju ali za mene je to velika para…

Da :frowning:

Ali G2A radi posao.

1 Like

gotovo sada sve, skemovan sam…
nema igre + kazna 3 meseca za bilo koju igru.

Uzas, a ne bi bila i neka usteda.

jbg nazalost na greskama se uci… :expressionless:

Ja ne znam jel ti troluješ ili šta već, naravno da ima opcija da otvoriš dispute, nalazi se odmah iznad “rate seller” u aplikaciji i zove se “I have an issue…” gdje opišeš koji problem imaš sa kodom i nakon toga ti se javi support i raščistiš sve za pet minuta. Nema potrebe da direktno kontaktiraš support uopšte.