Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

ne vidim poentu izjave “trolujem” sko mislis da trolujem mozes mi ti dati 2k din…necu se buniti.
a sto se tice opcije “I have an issue…” postoji i zove se “I have an issue with the item I received”
a moj problem je sto:
1.Nista nisam dobio
2.ta opcija ne postoji (jer se otvara tek kada “dobijem”)

Zajebali su te i to je to… Dzabe sada kukaš i očekuješ da ti mi pomognemo nekako… Nema ti pomoći i to je to… Ostao si bez 2000 dinara i sledeći put pitaj pre, a ne posle.

Kontaktiraj support koji nije direktno vezan za tu kupovinu majku mu. Pitaj ih sta da radis, koji je sledeci korak…
Neki live chat sa njima, mail…bilo sta

Da, pokusaj nesto makar.

Free tema za PS4.

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0001-CUSA09311_00-ETH0000000002140

2 Likes

FREE!!!

1 Like

Poceo je Steam sale. Store je trenutno neupotrebljiv.

Crew 2 Open Beta ovog vikenda free na Psn-u.

Какве везе има Steam са PSN?

Tema je Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima pa se nadam da sad vidis kakve veze ima.

Aj store sto je neupotrebljiv nego i Steam app i sve ostalo u paketu. Strasno da vec godinama je ovakvo stanje i nemaju nameru da poprave sve to. Ako se vec hvalis da imas 10m korisnika onda sredi i servere i aplikaciju i sve to ide u paketu.

Šta se dešava sa psn us dopunama? Na amazonu samo od preko 50usd, na g2a ima manjih dopuna, al isto su neke blesave cene, tipa za 20$ treba mi 25$.

Pojma nisam imao, doduše, dopune nisam ni uzimao par meseci. Hvala

Free još 7. dana

Destiny 2 plus expansion pack 1 i 2 za 25e…da li vredi uzeti za ps4?

Ne…

Ok thx

Na Psn-u je u toku Playstation Hits Sale gde su vecina Sonijevih ekskluziva na popustu. Uncharted 4, The Last of Us Remastered, Bloodborne, Driveclub, Little Big Planet…

Ako mislis na PlayStation Hits to im nije Sale ni akcija vec od dana kada je pusteno to (28og) pa na dalje sve igre ce biti po toj ceni do daljnjeg kao neki trajni popust na te izabrane igre.

1 Like

Aha, ja mislio neki sale u pitanju. Onda jos bolje. :slight_smile: