Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Znaci vredi probati i na PC-u.
Edit: tuki…nece.

Kupi onaj vaucer za dopunu wallet-a na nalogu i kupi direktno na konzoli.

Meni je lagano prolazilo dok sam bio na xboxu…
Na soniju bar nemas dileme, znas da 100% ne moze nasa kartica i to je to :grinning:

1 Like

Pa kupis lepo negde pre paid kod, uradis reedem na konzoli i kupis to sto zelis…

Hitman Halloween Pack free za sve platforme na odredjeno vreme. Dole link za PSN US store:

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0082-CUSA02976_00-00000OCTOBERPACK

1 Like

6 mjeseci live golda 19$ na cdkeysu, količine ograničene.

CDKeys has few Xbox One Digital Games on sale:

Dobra cijena za TR.

Uzeo ga upravo, platio preko PP, uradio redeem na Xbox store bez VPN, eno skida se igra.

My tube he besplatan za sve Xbox korisnike narednih 7. dana. Šta god to bilo :smiley:

1 Like

Za redtube znam sta je ali za mytube…

Sad sam uzeo na US storeu Game Pass za 9.99 USD/3 months. Moze da se akumulira. Znaci imam 6 meseci za 20 USD. :slight_smile:

Mi koji smo koristili pre WP, vrlo dobro znamo šta je myTube. Najbolja aplikacija za YT bukvalno, teško da postoji bolja i na Android-u. Koristim je i na PC-u ponekad.

Super, moracu i ja.

edit: ne vidim link i skinuo mi je vec 10$ sa 1 mesec automatski renewal koji sam tek sada iskljucio. Mozes da mi posaljes link gde se kupuje 3 meseca za 10$? Na MS storeu je 1 mesec 9.99$…

Ja sam uzeo preko konzole. Spooky game pass 3 months 9.99 USD, tako pise.

Evo i linka:

https://www.microsoft.com/en-rs/p/xbox-game-pass/cfq7ttc0k6l8/0005?rtc=1

Meni pise da biram trial ili 9,99$ za 1 mesec. Jel moze jos neko da proba ili objasni gde gresim?

probao sam na svim nalozima, i onima gde nije aktiviran pass, jednostavno nema te opcije.

Da nije istekla akcija?

Jel ti izbaci cenk na ovom postavljenom linku? Nije istekla akcija, traje jos 6 dana, cini mi se.

Ne, moze da se odabere samo free trial 14 dana, i 1 mesec za 9,99$.

A tebi?

Izbaci mi odma akciju za 3 meseca za 10$.

Neverovatno, jel ima neko ideju zasto? Probao sam sa 3 razlicita naloga, i sign-outovan…