Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Hm, takve opcije mi stoje kad se izlogujem. Cim se ulogujem prebaci mi na ponudu. Inace mi je na US akauntu ne znam jel to ima neke veze.

Izgleda da je “targetovana” promocija samo za neke accounte. Isti slucaj se uvek desava, ljudi su zbunjeni. Ovo je za neku promociju pre 25 dana. Glupo jako.

E svasta… jako glupo.

Jeste, zovu to “random promocijom”

Do kada traje ta promocija za Game Pass?

3 meseca Xbox Live Golda za $10.49

1 Like

Ko ima gold, poceli black friday popusti. Ja sam pazario Gears of War 4, Dragon Age Inquisition i gold za 1 $ mesec dana. Planiram da kupim Mad Max i Diablo 3.

1 Like

29.99$

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0082-CUSA10938_00-SHADOWTOMBRAIDER

1 Like

I na G2A je 32$ vec dve nedelje otprilike, mozda i jace. Brzo joj je pala cena.

Inace… Wtf :grinning_face_with_smiling_eyes:

ja cu ovu ultimate da sakrijem dobit :smiley:

2 Likes

Ljudi ae dajte neke bezbedne sajtove za kartice i te gluposti. Naisao sam na par al nzm kakvi su. Sta vi koristite? Meni ovako xbox nece da prihvati karticu.

Ja Sam sada upravo koristio karticu na konzoli prošla kupovina bez problema… Još samo sutra da uplatim dodatne pare, pa da pazarim Witchera 3 i uzmem još 2000G :grin:

1 Like

Bezobrazni popusti moram 50e baciti sutra na igre

Sram ih bilo… Ološi :joy::grin:

Ja samo kupujem na rasprodaji evo otprilike šta sam planirao da kupim mortal kombat xl 5$,Batman akham knight p.e ,mafia 3,me Andromeda,sw battlefront 2 po 10$ to je 45$ i možda fm7 za 25usd

Mafia 3 ne vrijedi ni evra po meni, igra je skroz repetitivna ali na tebi je.

Batman Arkham Knight i Mass Effect Andromeda obe vrhunske igre, po meni vrede i mnogo vise od tih 10 dolara, Mafiju 3 i Star Wars nisam igrao, barem ne jos.

1 Like

Mafija ne baš, ali naravno, svako ima svoje mišljenje :smiley:

Andromeda je odlicna igra , mozda je bila bagovita kad je izaala ali to je vec odavno ispeglano updejtovima, generalno igra kao igra je vrlo dobra, mozda ne donosi nista tako revolucionarno kao recimo Mass Effect 1 kad se pojavio tamo 2007. ali generalno treba je tretirati samo kao jos jednu epizodu u ogromnom ME univerzumu , u svakom slucaju igra kao igra je vrlo dobra i generalno nista joj ne fali i svakako preporuka , pogotovo za fanove fransize i naucno fantasticnog zanra uopste.

ME : Andromeda je svakako i dalje na ovoj generaciji najbolja SF igra i svakako to sto i nema jos igara tog tipa joj jos vise daje na vrednosti.

3 Likes