Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Odigraj star ocean da vidis sta je SF rpg

1 Like

I Mad Max treba odigrati, 5$ kosta, a igra je bas potcenjena. :slight_smile: Za te pare je vredi uzeti pa makar i skupljala prasinu, ali stvarno je super igra. :slight_smile:

Sw batlefron 2 je dobio i novi update. Ubacili su Generala Grievousa a treba da ubace i jos par likova iz clobe wars ere. Planiram da uzmem istu samo da vidim sta cu sa karticom…

1 Like

Znači bez mafije a da ubacim Mad max.Kakav je burnout paradise remaster,bio mi je zanimljiv prije 10ak godina

I dosadnog open worlda i nedostatka smernica u trci.

Pocela je black friday rasprodaja na psn, ali je ponuda poprilicno losa:

https://store.playstation.com/en-us/grid/STORE-MSF77008-BLACKFRIDAYSLLP/1?smcid=ps%3Aborderlands-2-ps3%3Aup1001-npub30898_00-borderlands2psn1%3Aps-psn-plus-latest&utm_campaign=pscom-UP1001-NPUB30898_00-BORDERLANDS2PSN1&utm_medium=referral&utm_source=pscom

God of War i Horizon jedino deluju interesantno. Nadao sam se Uncharted 4 sniženju pošto sam tek skoro prešao trojku, ali ništa. Sačekaću još.

Ja uzeo batman i sw battlefront2

Batman return to arkham i hollow knight. Tri odlicne igre za crvenu.

2 Likes

Ja sam samo uzeo arkham knight jer ima sve ekspanzije i svi kažu da je vrhunska a sw bf2 zbog muliplayera dok bf5 ne pojeftini

A ja bih vec puko 100$ :slight_smile:
Nije tako losa ponuda…

Dosta je losa ponuda, sa obzirom da je black friday…

Jedina relevanta ponuda je novi GoW za 22 dolara , takodje i Batman Arkham Knight i Mass Effect Andromeda za po 10 dolara (ali to sam vec nabavio i odigrao) , ovo ostalo uglavnom tanko i manje vise sve te igre se mogu nabaviti i na diskovima po istoj ili slicnoj ceni.

Pretpostavljam da ocekujete da daju Spidermana i RDR2 za po 30$ i ako bi moglo ikako da i BF5 bude odmah 20$… Tada bi verovatno bili zadovoljni.
Tek je pocelo, polako, siguran sam da ce tek biti nekih “dobrih” ponuda…

1 Like

RDR2 ce te gledati po 50-55$ ali za 30 tesko, spidermana mozda za malo vise ali rockstar je rockstar i nema pregovora oko cene kada je u pitanju blokbaster igra :slight_smile:

Ako RDR2 bude 50$ to ce biti odlicno za ljude koji nemaju igru, i ovako vrijedi svaki evro sa obzirom sta igra nudi.

1 Like

Koliko kosta sw 2?

9.90 e

Na Uk store-u ima Spiderman. Prosle godine se secam da je na Us store-u bila pcajna ponuda pa tek dan pred black friday ili (tako nesto) su izbacili onu jaku ponudu sa gomilom igara, tako da ce mozda i ove godine tako.

Hvala :blush: