Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Batman return to arkham je 5$ na PSN-u

Pa i kod ms-a je taj 5$ ovo arkham knight

da ali mi MS nije iskocio sa ponudom na twiteru nego PSN :slight_smile:

Ima key za xbox RDR2 za 53$ na g2a.

1 Like

Jedna od retkih Relikvija od igre :slight_smile:

Imam ja spajdija, moj vlastiti nalog guest i nosioc, inace kupujem sve igre na glavnom nalogu ali ovaj nisam :slight_smile: , ako hoces druze javi na PM, posto slabo igram PS, igram FH4 i TR na X-u, tu i tamo RDR 2 na PS, a spajdi mi je na cekanju…

2 Likes

Ja ga imam na PRO ako bude manja cena mozda ga i uzmem za stroj aka X…

Javicu ja ovde ako cena jos bude pala. :slight_smile:

Because standard :joy:

1 Like

Ovo(spider-man) je moj nalog ali naravno ne glavni, napravio nalog i uzeo igru po punoj ceni, ne delim ga sa nikime, tako da nema bakcanja :slight_smile: . Spajdi je bio moze se reci jedna vrsta “pokusa” hahaha…Ja inace isto uzimam sve preko svog glavnog naloga. Ako hoces - ti se igra, javi se u PM jer meni igra trenutno stoji…

1 Like

Usrecio bi se (malo je reci) onaj koji bi ti ukrao glavni nalog :joy::joy:

Ne bi jer su to sve stare igre. Prava sreca je imati pristojan zivot i standard da to sebi priustis.

Ali vidim da se cak i Predator stidljivo baca u gamesharing vode sa Spiderman pokusom :smiley:

1 Like

G2A sajt.

Ubacen je i Spider-man na Psn za 39.99$.

Kratak je zivot druze…ako ne mogu sebi mesecno odvojiti 60-120$ za hobi - za ono sto volim, onda to nije pristojan zivot :slight_smile: , da ne radim itd itd… to je onda drugo, a da radim - radimo i na sebi stedim noooope. Nikad mi nije bilo tesko odvojiti za ono sto volim…

Btw. SS sve govori pored toga jos preko 20 fizickih igara :slight_smile:

13 Likes

Svaka cast za tebe majke mi, zavidim ti!
Ja jedva krpim i sklapam neke dilove za quest naloge…
Eh zivote

Да ли је неко играо нови Tomb Raider, вреди ли узимати или не?

Ja igrao i imam nosioca, kojeg upravo prodajem na RI.
Igra je po meni baš dobra, negde na sredini se usporava radnja i postaje malo monotona, ali je zato kraj ono što izvlači sve. Sve u svemu ako voliš da istražuješ, ovo je deo sa najviše istraživanja i najmanje napucavanja, ako voliš suprotno, onda nemoj uzimati jer ti se neće svideti kao prethodna dva dela.

Pa sada onaj sto Lara ne zna da pliva je totalni promasaj, ne moze bez skoka u vodu to je veliki minus. Kako god shadow je igretina, grafika je brutalna na racunaru, sto se mene tice opravdava dozivljaje i secanje na prvog tomb raidera.

popust na ekskluzive. digitalna izdanja su u pitanju. kontam da mora da bude US acc

1 Like