Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Dead Rising 3? Isti kao i svi ostali. Zanimljiv je 11 minuta i 32 sekunde i onda ga batalis :smiley:

1 Like

Oh wellā€¦ Čeka se novogodiÅ”nja rasprodaja :smiley:

Mada ne znam koji će mi pored Skyrim SE. Mama me rođena neće vidit do godineā€¦

Edit: Jesi odigrao Blood and Wine? Haj u temu ā€œÅ”ta trenutno igrate?ā€ ako jesi :smiley:

[quote=ā€œAkiris, post:81, topic:11095, full:trueā€]
Dead Rising 3? Isti kao i svi ostali. Zanimljiv je 11 minuta i 32 sekunde i onda ga batalis :smiley:
[/quote]Tako negdije od prilike je i meni trebalo da ga batalim :smiley:

Uzeo Dead Rising 3 i Zombie. Nemam pojma koji će mi k DR3, nikada nisam gotivio serijal, ali rasprodaja pa kao da uzmem neÅ”to.
Zombie već imam na WII-u ali kontrole nisu bas najsrećnije. Probao sam ga zatim na kompu i bolje mi je iskustvo na gamepadu. Sve u svemu Zombi je specifična igra koja ima originalan koncept, i koju pored svih svojih mana vredi odigrati.
Realno sve igre sa rasprodaje postoje na PC-u za dž, tako da je teŔko preporučiti kupovinu osim ako neko ne igra isključivo na xbox-u.
The Bunker je isto dobra igra (čitaj interaktivni film) ali ne znam da li bih preporučio kupovinu.
Evil Within i Outlast se takođe isplate.

Poyy, zanima me imali neko iskustva sa plati.ru, nema Å”anse da mi prihvate bilo koji metod plaćanja, čak sam se registrovao i na onaj webmoney, ali nikako ne prihvata karticu. Da li je to servis samo za ruse ili ?

Ja sam kupio rotr sa plati.ru. Koristio paypal sa uvezanom intesa visa karticom. Sve bez problema

E problem je sto ovaj prodavac nema paypal, to jest ima, ali je valjda ukrajinac,i kad kupujem dobijem upozorenje da tamo ne prihvataju. Bem ti politiku.

Ako neki prodavac ima PayPal onda prolazi za sve ostalo nema Å”anseā€¦ Samo ako imas nekoga iz inostranstva pa da ti uplatiā€¦meni prijatelj iz Å vedske uplatio nekoliko igaraā€¦

za 1$ imate tri odlicne igre za steam

Killing flour + dlc komplet
Dangerous Golf
Shadow Complex Remastered

PSN - za PS4:

  • The Tomorrow Children - free je, u opisu pise F2P, u pitanju je full igra i nisam nasao platnu verziju, mozda sam nesto propustio kod najava.
  • Minecraft Story Mode part 1 - free
  • Dead or Alive 5 Last Word Core Fighters - free za PS+ korisnike (time limited - na koji vremenski period nije napisano)

E brate smaraju vise. Ovo kao besplatno, al mora mikrotransakcije, ovo samo prva epizoda, ovo time limitirano. Da te muka uhvati.

Far cry 3 Blood Dragon je Free za PC, preko Uplay-a i njihovog Ubi30 programa za mesec Novembar.

Kratka fina open world igra sa 80ā€™s estetikom.

besplatno

1 Like

Ubi30 se nastavlja, i narednih 30 dana ćemo dobijati razne stvari od Ubisofta. Neke su ok, neke meh, a neke mi deluju kao potpuno gubljenje vremena. Da vidimo Å”ta je Å”ta :smiley:

Day 1 (Today - 24/11) : Rayman Classic on Mobile: Android - iOS
Day 2 (25/11) : 30% off Ubisoft Games
Day 3 (26/11) : Exclusive Collection of E3 2016 Cards
Day 4 (27/11) : Ubi30 Exclusive GIF
Day 5 (28/11) : For Honor GIFs
Day 6 (29/11) : Ubi30 360 Image
Day 7 (30/11) : Just Dance Greeting Card
Day 8 (01/12) : Ubisoft DIY Advent Calendar
Day 9 (02/12) : Steep Wallpaper
Day 10 (03/12) : Exclusive Digital Posters from E3 2016
Day 11 (04/12) : Rabbids Holiday Goodies
Day 12 (05/12) : WWW Wallpaper
Day 13 (06/12) : Ubisoft Cocktail recipes
Day 14 (07/12) : Free Assassinā€™s Creed 3 on PC
Day 15 (08/12) : Ubisoft Wrapping Paper
Day 16 (09/12) : 300 games Giveaway: 300 copies of 3 of the latest Ubisoft titles (1 game per person, first come first serve)
Day 17 (10/12) : Watch_Dogs 2 Wallpaper
Day 18 (11/12) : Ubisoft gift tags
Day 19 (12/12) : Ubisoft Dessert recipes
Day 20 (13/12) : Ghost Recon GIFs
Day 21 (14/12) : Wallpaper for mobile
Day 22 (15/12) : Free Prince of Persia on PC
Day 23 (16/12) : Free Rayman Legends on PCā€‹ā€‹
Day 24 (17/12) : Free Splinter Cell on PCā€‹
Day 25 (18/12) : Free The Crew on PCā€‹
Day 26 (19/12) : Rayman GIF
Day 27 (20/12) : Steep GIF
Day 28 (21/12) : Exclusive 2017 Digital Holiday Cards
Day 29 (22/12) : Ubi30 Wallpaper
Day 30 (23/12) : Ubisoft Holiday decorations

Wow, ono Å”to Ubisoft daje 9/12ā€¦ Biće klanica :smiley: Ostaloā€¦ Meh. Ali hej, konačno ću igrati AC3, te mogu reći da sam igrao većinu AC sa Last Gen :smiley:

https://30days.ubi.com/Promotion/Calendar/

Borba botova :smiley:

1 Like

Nece niko ni videti tih 300 kodova, sajt ima da zapuca dok botovi pokupe sve i onda prodaju kljuceve na g2a.

Najverovatnije, mada se sad pitam: A Ŕta je to izaŔlo od Ubisofta u zadnje vreme? WD2 i Steep valjda? Šta joŔ?

Novi rainbow six možda računaju. Mada je on malo stariji.

The Crew expanzija iliti Ultimate edition ako racunamo full ediciju sa svim sadrzajem, Trackmania Turbo, Steep ce izaci u Decembru, WD2, Grow Up, FC Primal i Trials of the Blood Dragon bi bili neki od naslova koji su izasli 2016.

Najverovatnije i Rainbow Six Siege bi bio tu zato sto planiraju da tu igru guraju i u 2017.

Ima na PS4 da se skine REZ Area X dynamic tema za dzabe. Na ograniceno vreme, tako da ko voli rez, skidaj.