Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Uh uh, flash sale na americkom PSN-u.

Nude Deus Keks za 30 dolara i Novu Laru za 40.

Uh sto me temptuju. Kako je lako trositi pare…

1 Like

Uzeh Laru, Keks ce morati da ceka neke druge dane…

Moja topla preporuka je da iskoristite snizenje i uzmete CoD IW Legacy edition, jer sada sa snizenjem ispada da po cijeni jedne igre dobijate dvije, IW i MW remaster.

Isplati se pa makar samo zbog IW kampanje, vjerujte mi. Bio sam skeptican kao i svi ali kao sto je i ocigledno sada mi je IW mozda i najbolja kampanja do sada. Naravno, osim IW kampanje dobijate i zombie mod, mp, MW kampanju i MW mp. 5 razlicitih cjelina koje ce se igrati dugo.

Ako vam se toliko svidja TF i njegov gameplay, zasto vam se ne bi svidio i IW? Da ne smaram, razmislite o kupovini dok je snizenje, necete se zeznuti.

Razmišljao sam da uzmem, može da se nadje na pc-u za 40 dolara, ali ne vredi ni toliko.

Matchmaking je pokvaren, na pc-u nema dedicated servera, a igrači sa win store-a i steam-a ne mogu medjusobno da igraju. Glup potez, i moje pare neće videti.

PC je posebna prica, cuo sam za taj problem i tu se ne bih mijesao.

A za konzolase topla preporuka, ohrabrujem vas da ga nabavite.

PlayStation Store has Neon Chrome (PS4 Digital Download) for Free with instructions below. Thanks TheNarratorr

Aktuelles | Offizieller PlayStation™Store Deutschland…=neon%20chrome

First you download the demo for free. once you do that, the vita and ps4 version should show up as free.

Neon Chrome (PS4 Digital Download) full version (reg. $14.99) should now be available for Free

credits: slickdeals.

not sure if they will revoke that or not, but here you go Gaffers.

Znači, prvo skinete demo, pa onda se igra pojavljuje kao besplatna. Možda nekog interesuje igra. :slight_smile:

Steta ne radi.Barem meni, izbacuje da nije moguca kupovina.

2 posts were split to a new topic: Dvije nove Božićne počele su na EU(UK, HR…) PSN-u

Zadnja besplatna igra na Uplay-u, za PC je Assassin’s Creeda III, a moci cete je preuzeti 7.12.2016

Od danas pa do 7-mog, koga zanima Dishonored 2 za 229kn(30$) je na akciji, na HR PSN, ili ako imate UK PSN takodjer na akciji za 30£.

HR PSN: Offizieller PlayStation™Store Deutschland

UK PSN: Offizieller PlayStation™Store Deutschland

Cek onda ce biti za 30$ na US? Ili ne?

Ne, neće, ovo je samo EU/UK.

1 Like

Nece biti na US PSN. To je akcija na HR store-u trenutna cena 229kn, pa sam pored stavio kolko bi izaslo u $, radi “lakseg” snalazenja, Naravno akcija je i na UK, i naravno na svim ostalim EU PSN.

Navodno sve ovo ce biti na popustima u Christmas saleu:

Rise of the Tomb Raider
Fallout 4
Dishonored II
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
Battlefield 1
Uncharted 4
Titanfall 2
Call of Duty: Infinite Warfare
FIFA 17
Grand Theft Auto V
Watch Dogs 2
Final Fantasy XV

1 Like

A ja se nadao Dark Souls 3 + DLC, smrc, otislo bi u trajnu kolekciju.

Ne verujem da ce biti final fantasy. To bi razbesno dosta ljudi posto je igra izasla maltene juce.

U svakom slucaju mnogo opasan sale.

Zasto ne bi bio FF XV na akciji ? Pa WD 2 je izasao 15.11 i bio je vec nakon niti 10 dana na akciji(na Black Friday EU PSN-u), ne vidim zasto FF XV ne bi bio nakon mesec dana na akciji, te akcije su isto na EU PSN-u.

Taj leak je sa neke ruske stranice procureo, i za sada se uspostavio tacan, posto prve tri igre su bile na popustu, kako su i oni(rusi) prikazali, trenutno akcija ide kako je i leak-ovana…

EDIT:
Evo, prve tri igre su isle redom:

Well fuck me onda podseti me u ovo vreme sledece godine da ne kupujem nista pred christmass ili bf.

1 Like

Sta bi ja tek trebao reci :slight_smile: , koji sam sve igre kupio sam(kupujem sam) , po punoj ceni :smile:, nikakav share, guest…sve kupljeno na jednom racunu, sve igre po full ceni

Ali je tako stalno na EU/UK. Nakon mesec ili dva, igra bude na popustu od 10-30% na Deal Of The Week. To obično nije vezano za praznike.

1 Like