Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Od 15 do 20 Decembra novi CoD je besplatan za PS4. Doduse samo 2 sp misije i do 15 lvl u multiju.

B92: Igrajte CoD: Infinite Warfare besplatno skoro celu nedelju http://www.b92.net/tehnopolis/gejming.php?yyyy=2016&mm=12&nav_id=1209669

Barem cu probati da vidim zasto su je tako napljuvali. Mada bojim se da posle Titanfall 2 nece imati sta da ponudi. Mozda iznenadi :slight_smile:

Kampanja je odlicna. Mene je odusevila misija u svemiru. Posle toga sam stao sa PC verzijom, hocu da je odigram na Pro :slight_smile:

Meni je osobno kampanja IW bolja od TF 2 kampanje…kvalitetnija i puno lepse dizajnirana…Ma da se isplati odigrati i jednu i drugu definitivno.

EDIT:
U, sada sam se setio da jos nisam presao niti jednu sporednu misiju(tacnije samo jednu) u IW, win win…

Takodjer TF 2 na akciji jos 48h na EU PSN, na UK je cena 25 funti, lista se ispostavila tacna…

Rise of the Tomb Raider
Fallout 4
Dishonored II
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
Battlefield 1
Uncharted 4
Titanfall 2
Call of Duty: Infinite Warfare
FIFA 17
Grand Theft Auto V
Watch Dogs 2
Final Fantasy XV

Na akciji su ti sada bas sve tri edicije COD: IW, na US PSN.

Ako neko naleti na neki valjan popust za FIFA 17 XOne, neka pise ovde molim vas… Ima sada vidim vec na g2a, kinguin i ostalo za po nekih 36-37e, pa vidim da jos uvek nije pocela rasprodaja, kontam ice jos koji evro dole, da se ne zalecem…

Holiday Sale Week 3 US PSN

Link:

Week 3 je veliko razocarenje, ako iskljucimo Bloodborne koji vjerovatno svi imaju.

Ko ima Vitu neka uzme Severed

Slazem se, nista posebno, sve stare igre…Od ove godine me jos Guardian zanima, a ne daje mi se sada puna cena posto mi nije hitno, imam jos par naslova za preci…

Svakako ovo je najveci hit, mogli su na 15$ taman da psvr zazivi malo vise.

Krenuo Winter Sale na Steamu.
Samo što store jedva radi :smiley:

1 Like

Evo ti ga, sta sam ti rekao da je normalo/moguce da bude.
“12 deals of christmas” , FFV na akciji 12-ti zadnji dil te akcije, do 25.12. na akciji za 33 funte:

https://store.playstation.com/#!/en-gb/games/final-fantasy-xv/cid=EP0082-CUSA01615_00-FFXVDAYONEDIGIED

EDIT:
Takodjer koga zanima poceo na EU PSN “January Sale”, traje do 7.1.2017 isto ima brdo novih igara.

EDIT 2:
Druge godine od 9-tog meseca pa do 11. necu uzeti niti jednu igru. Kada se pogledaju ove ogromne akcije, nadju se igre stare par nedelja za pola cene…koliko bi smo samo para ustedeli da nismo kupovali na izlasku(mislim na ove novije igre 9-11 meseca) da smo cekali ove akcije…sad znamo(tacnije znam) za drugu godinu.

Stvarno zesci smor. Razmisljam da uzmem hitmena na ovom januarskom sejlu za 25e (naravno podelio bi da guesta i nosioca). Mada mi jos stoji neodigran FF15 placen po punoj ceni (tj oko 20e za guesta), a jos cekam i onaj famozni 60fps decembarski patch. Eventualno bi me zanimao i Watchdogs 2. Al on vise nije na rasprodaji koliko vidim.

Imas ga od jucer na US PSN Flash Sale na rasprodaji za 35$

Jel igrao neko ovaj Oxenfree? Cuo sam dobre stvari o igri, a sa popustom koshta shaku kikirikija.

EDIT: ne mogu da verujem da je FFXV vec na popustu!?! Steta sto me uopste ne zanima. Ko zna, mozda polude pa uskoro stave i Last Guardian na neki sale, to bi bilo lepo.

Joj neka skolne ove popuste sto pre, dogodice mi se bankrot, za sada 5 igara i bojim se da se necu zasutaviti tako lako :slight_smile:

Jos su stavili napokon i VR igre na popust, pa je pao Rigs i EVE Gunjack :slight_smile:

Neke igre su do 7.1. a neke su do 21.1. iz nekog razloga.

Darkest Dungeon, XCOM, Grand Kingdom, Severed, Muramasa… Jadan moj novčanik :smiley:

Moguce je da ce od 7-mog “January Sale 2” kao i prosle godine, pa zato neke do 7-mog neke do 21-vog.

Well, ja iskoristih popuste na app store. Kupio sam Assassins Creed Identity, Dont Starve i Never Alone, sve po 1$