Android generalno

Kada smo kod androida, da li se desava nekome da mu aplikacija za forum puca. Milim na onu aplikaciju za xbox republika forum. Stalno mi puca i to na dva razlicita telefona.

Ako misliš na Tapatalk? Desilo mi se samo jednom da crashuje.

On misli na XBR mini aplikaciju. I meni se dosta crashuje, samo izleti neki error i mora da se gasi.
Tapatalk radi ok.

Treba da se uradi update te aplikacije. Hvala za podsetnik!

To ce biti super, ja u principu najvise za net koristim telefon pa bi mi bilo super da radi aplikacija ali je sada stvarno neupotrebljiva.

Ok, verzija 1.1.3 je sada postavljena na Android Marketplace, samo da je još Google odobri. Javim kada je spremna za preuzimanje.

Izbacice nam sam telefon da ima update :smiley:

Upravo sam skinuo update, radi ko zmaj za sada, pozdrav i da vise ne off-ujem

Kako se zove ta aplikacija? ne mogu da je nadjem na marketu.

http://www.xboxrepublika.com/info/3399-xbrmini-android-aplikacija-za-mobilne-i-tablet-uredjaje.html

XBR mini

ok, hvala.

Juče sam “skinuo” nekoliko pozadina u rezoluciji za moj telefon (LG L9
540x960) međutim, kada treba da ubacim pozadinu, telefon mi nudi samo
opciju crop tako da džaba što sam skinuo odgovarajuću pozadinu kad telefon nudi samo smanjenu sličicu originalne slike.
Ne budem lenj, pa probam i na ostalim telefonima. ZTE Skate i HTC Wilfire S isti problem.

Šta me u stvari interesuje?
Da li postoji način da se slika ubaci u originalnoj rezoluciji?

Zaboravio si da se pozadina razvlaci na 5 ekrana, ili koliko vec imas u tvom laucheru, pa ti zato treba slika duzine 5 puta vece od 540 piksela :wink:
A mozes i jednostavno da skines aplikaciju Zedge, ima na hiljade pozadina i skinuce uvek u najboljoj rezoluciji za tvoj telefon

Edit:a mozes i jednostavno da skines Aplex ili Nova launcher, koji su em lepsi, em brzi, em nude mnogo puta vise podesavanja od stock launchera. U njima mozes da podesis da imas samo 1 homescreen, pa da ubacis te slike sto zelis (to u stock ne mozes)

Послато са Xperia Neo користећи Тапаток 2

Koristim goLauncher, no to nema nikakve veze, jer je moja pozadina fiksna, tj. ne skroluje se za ikonama kada prelazim sa ekrana na ekran.

Skini Wallpaper Set and Save i sa njim postavi pozadinu. I nevezano za to, go launcher je po meni jedan od najgorih, ako zanemarimo da je bloatware i da ima sve zivo u sebi. Najbolji po meni je Launcher Pro.

Ja sam koristio goLauncher i bio mi je super, ali sam presao na Holo Launcher, zato sto em manje zauzima, em meni mu lici na ICS (inace imam Gingerbread). Inace Holo je potpuno OK :smiley:

Probao sam Holo, dobar je. U sustini sve je bolje od goLaunchera i ADW.Launchera koji najcesce dolaze po defaultu sa telefonom.

Jel primetio neko da na android verziji 4.1.1 ali ne custom rom ili dodatni louncher na htc one serijama a i na ostalim nece da se skroluje wallpaper kada se ide izmedju prozora ?

ajmo androidasi. treba mi:

  1. aplikacija da mi syncuje slike sa faceboka sa kontaktima
  2. dobra aplikacija za forum, ja tapatalk ne mogu nigde da nadjem
  3. youtube downloader + player = aplikaciju koja skida klipove sa youtube i posle mogu da je pustim, mx tube je za iPhone, za android nemam pojma.

za sada toliko

  1. Ne treba ti nikakva dodatna aplikacija. Skines Facebook sa Play Store-a, ulogujes se, najnormalnije…

Zatim odes u Settings telefona, pa pod Accounts imas Facebook i unutar njega kliknes na Contacts i bice sinhronizovani…

  1. Tapatalk izvoli
  1. Sto se tice YT-a, ja sam probao par i nijedna nije radila kako valja. Mozda neko drugi zna…