Android generalno

Au leba mu poljubim, pazite sad ovo…

Ovaj S2 sto je kod mene je uzet na samom launchu maltene i dosta je star, samim tim baterija propala malo vise, dakle ART mi je pomogao da izvucem dodatnih sat vremena iz nje…

S2 koji sestra nosi, beli model, kupljen prosle godine, ima Slim Rom 4.1.2 cini mi se, kad sam sad video screen on time SUNUO SAM SE!!! Pa sta li na njemu ART onda moze hehehe. I to na njemu se sve moguce social networking aplikacije koriste, poruke non stop, ama ono sve zivo, u odnosu na moj S2 ovaj je zmaj!!!
Testiracu 4.4.2 i ART na njemu sto pre, da vidim ja sta to on moze :slight_smile:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Edit maaaa dajjj fon je punjen ova moja sestra nije normalna sad gledam grafikon u jednom trenutku je punjen, ali ne do kraja i batt stats nisu resetovani… Vidi se graf pred kraj ima skok, to je punjenje

A tako sam se obradovao… :frowning:

No svakako taj drzi bat duze nego moj, bice art na njemu koliko vec sutra…

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Vlado kako stavljas ART? Mora da se rutuje? Ne vidim ga u dev opcijama.

Kod mene na S3 pise za ekran 3h i 18 min time on, ali to sigurno nije tacno od poslednjeg punjenja. Ali mislim da je tu kljucno na koliko drzis brightness.

Auto brigtness ne valja, ja drzim na oko 40% tu mi je skroz ok

Art ima samo na 4.4.2, custom rom treba, ima ART tema juce Nemesis otvorio

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Npr meni ne odgovara maksimum, smeta za oci, tako da 40-60% zadovoljava sve kriterijume

Sent by iPhone 5*

Dopuna:

@studiovpc pazi ovi

Hahaha pa sta je ovo? Pojelo bateriju nacisto bre hehehe

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Baterija ima 73% sa wifi internet ekran ko sto ti kazes a standby ce tera ko reno 5 sa 4l :slight_smile:

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

Koliko mu mAh baterija?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Nemam pojma samo znam da je fabricka preko 2 godine stara, punjena svaki dan pricali se na njoj mnogo. Par dana me zezala dok se nije osvezila jer je telefon stajo u fijoci dugo …

Sent by iPhone 5*

Na HTC zna da traje dugacko ali zavisi od odredjenih stvari… Npr dok sam imao desire screen time po 4h uvek, dok nisam ja resio da updateujem hboot tj radio rom, onda jaci signal ima za wifi ali brate zdere bateriju, a nema nazad posle

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Ima nazad ja sam meni dizao hbootni i vracao :slight_smile: nisi se udubio u problematiku.

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

brate mili mozda sada ima, pre nije bilo jer su neke stvari drzali zakljucane

oni tek od skoro omogucili Boot Unlock bre :), mnogo su bili zatvoreni pre toga

Samsung je odmah u startu davao ceo kernel dostupan svima, Htc apsolutno nikada, unlock bootloader na sammy je bio peace of cake… no jbg onda se popismanili u HTC pa omogucili i oni, ali naravno ne kompletno, Security i dalje ON, tako da kad se flesuje rom mora Kernel preko kompa a rom preko recovery-a na telefonu, kod ostalih radis sve direktno na telefonu samo su oni izuzetak. Da prave kvalitetne telefone, stoji, samo sto jbg nisu friendly :slight_smile:

Moze i na ONE M8 da se skine protekcija S-OFF verovatno si video temu, skupljali donacije i covek probio i objavio a novac dobio pojedinacnim uplatama. Vrh :slight_smile:

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

e pa na One X nije moglo tj i dalje ne moze koliko sam upucen, na Desire moglo cim sam ga prodao hehehehhehe to se vrlo dobro secam :slight_smile:

Blenem na XDA svaki dan po ko zna koliko hehehe

Da da

SLIM ROM

CM11 je samo skupina svih sranja odjednom da se vidi sta sve custom rom moze, ovi drugi prave to kako valja, jeste da se bazira dosta stvari na CM, ali Slim Rom ima dosta svojih stvari od kojih CM uzima a ne obrnuto…

poslusaj savet, progledaces

Pa nije ista verzija androida :wink: bio bi malo sporijini neke funkcije nece imati…

Btw CM ima dosta nightly izdanja i nonstop menjaju i cackaju nesto, Slim Rom izbace jedan stable i neko vreme unstable za test potrebe dok sve ne srede i onda ide novi stable itd itd…

Vremenom se ispostavilo da je zakon rom za sve :wink:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Moja preporuka bi ti bila Purity rom. Probao sam ih generalno sve, i mislim da je definitivno najbolji.

Mozes i njega, Slim je maltene isti, Purity ima od slima neke stvari, opet, licno, imam vise poverenja u Slim, ali ne mozes da se predjes ni sa jednim, u ostalom probaj, bar je lako menjanje :slight_smile:

napravis backup ako ti se ne svidja ovaj novi, samo ides na restore i sve zivo odmah vracas kako je bilo

Nema, konstantno snima sa 30fps. Pokusaj da stavis ono osvetljenje (zaboravio sam kako se zove) sto ide od -2 do +2 na -2, to bi trebalo da ti poboljsa malo fps. Znam da mi je pre fps bio odvratan kada snimam pod vestackim osvetljenjem a napolju sve super, dok nisam smanjio na -2 onda je sve bilo kako treba. Ili eventualno instaliraj neki app za video kameru, mozda pomogne. Ali moja preporuka je da svakako predjes na SlimKat :slight_smile:

Sa custome ROM situacija je takva da mora da se probaju i koji najbolje radi na njemu se zadrzis. Po meni cyanogenmod 11 izuva meni na HTC radi sve sem FM radio :slight_smile: koji ne koristim :slight_smile:

Sent from best phone eveR