Android generalno

To ti je normalno na nekim custome romovima cak ni ne radi, moze da bude gps, wifi… Neki romovinsu dobri za izbegavanje mada zavisi i od hardware-a telefona.

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

da bezveze ne pravim novu temu, mogu i ovde da napišem…
Elem, danas, sasvim slučajno, naiđem na sajt za TomTom navigacije i u okviru istog mogućnost za preuzimanje mnogo glasova za njihove navigacije (Darth Vader, Yoda, Han Solo itd…)

Pitanje!
Da li postoji nešto slično i za iGo navigacije za Android ?

Ja nisam naisao nigde, mada nisam trazio custom zvukove ali strava je da cujes Yodu :slight_smile: dobro si se setio .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moj fon je monolit sa 4.2.2 androidom.
Zanima me da li vi sa vasim sjajnim 7+ verzijama androida i 4 gb rama imate mogucnost da… ostavite yt tab da “svira” ,a onda se prebacite na neki drugi tab, yt da se ne ugasi?
Znam da je pitanje “dinosaus na telefonu” al eto,zanima me…

To je limit aplikacije, nije do telefona. Na svakom telefonu će da se ugasi ako prebaciš na neku drugu aplikaciju. Ili misliš na browser? U tom slučaju je isto, opet se ugasi kada prebaciš na drugi tab.

Mislim na browser. Malo mi je to…kako bi’ rekao… nelogicno? Sa toliko jakim hardverom i zverima od telefona,nije moguce ostaviti yt da “svira” i prebaciti se na drugi tab ???

Opet, limit aplikacije/browsera, ne hardvera.

Mislim da je poslednji android koji je imao tu opciju je v2.3… Sve posle toga ne može, osim ako ne koristiš bug koji ne znam da li su popravili. Pustis pesmu ili šta već i ako te neko pozove, posle prekida će telefon da se zaključa a muzika će nastaviti da ide. Nisam to skorije radio, tako da ne znam da li su ispravili to…

Pa dobro,jel moze neko da resi ??!
Da li je bilo zahteva google-u da se to ispegla? Mozda radi na operi??

Sa android oreom uvode picture in picture tako da ce yt recimo moci da ide gde god si na telefonu, dok ga ne zakljucas.

Sam YT ne dozvoljava u ovom momentu da radi ako je telefon zakljucan. Dok npr. samsung telefoni imaju opciju za vise prozora otvorenih tako da je kod njih moguce imati otvoren YT i uredno listati browser, kucati poruke itd. Ne znam kako kod drugih proizvodjaca to resene.

Ja imam samsung i ne mogu to. Zelim da citam forum i da slusam yt. Na terenu mi to znaci. Ja kupim 4 gb neta,pa jel mnogo ako trazim da svira yt? Sta sam ja, veverica? Imam osecaj kao da sam uskracen za uslugu.
Moracu da se zalim google-u… Mozda mi lesnici… lješnjaci…vire iz dzepa…

Na znam sta da ti kazem. Ja sa mojim Note 2 starim 5 godina to mogu. Ne znam sto nisu ubacili i u druge novije modele.

Split screen opcija je moguca sa 5.0 ili sa 6.0 verzijom androida.
Sto se tice yt aplikacije, ne moze se slusati sa zakljucanim telefonom ili u pozadini zato sto to podrazumjeva da ne gledate video, a to dalje znaci da ne mogu da vam plasiraju reklame, hljeb od koga yt zivi.

1 Like

Hljeb od koga zaradjuju milijarde. A recimo pustim neki lokalni radio,on svira i kad stisnem home button. Da li to onda znaci da je taj lokalni radio napredniji od google-a? Da ima bolje kodere,ili jednostavno nema reklame? Da li nam je zivot postao reklama?

Uskoro ce izbaciti youtube radio aparate, mozda makita vec implementirala :slight_smile: tacno znam koja ga muka muci

Mislim da Google ne može da natera YouTube kako će njihova aplikacija da radi… Već sam ti rekao kako možeš da slušaše YouTube dok je telefon zaključan i to ti je jedino rešenje. Ili da probaš da skines YouTube aplikaciju koja je bila na 2.xx, ta verzija je bez problema radila kada se telefon zaključa…

Android 7.0 huawei p9lite

Holy thread ressurecion Batman!

Za one koji instaliraju narodne verzije igara za android, gdje ih skidate? Ja vecinu koju skinem obicno bude neka greska ili neispravan app (instaliram app, u obb ide glavni file)