Apex Legends - F2P Battle Royale | Xbox One, PS4 i PC

Odgledao malo gameplay juce, ima taj respawn shmek, sto je uostalom njihov kec u rukavu – dobar osecaj kretanja i pucanja. Napravili su zanimljivu meshavinu battle royala i hero shootera, mada bih rekao da njihovi likovi ne mogu ni da primirisu Overwatchu po harizmaticnosti.

Al bas neobican reveal za danasnje uslove, nitokuda samo bum!, izvolte igrajte. Zelim im srecu. Samo da ne zavrse ko Lawbreakers.

Mozda i probam u nekom trenutku.

2 Likes

Vjerovatno cu probati, nego nesto mislim da ce zavrsiti kao warface ili blacklight retribution, nesto ove f2p igre imaju manje sanse i uspjeha nego neka placena sr@nja

Upravo gledam kada se radi selekcija heroja i sve je nekako generic, iako se vidi da su se trudili da naprave likove sa kakvim takvim karakterom. Tačno im fali taj Blizzardov touch & polish momenat da sve bude beskrajno picnuto. To se najviše vidi u detaljima, ali je opet daleko bolje uniformisano nego u PUBG.

Zasigurno će još dosta raditi na ovome i da je ovo samo baza za nadogradnju, što samih heroja, što novih mapa i modova. Sam gameplay je odličan! Fluidno i onako kako smo u MP navikli, samo u BR okruženju. Mislim da je ovo najpresudnije za budućnost igre, a ostalo će verovatno doći vremenom.

1 Like

Gledao sam jednom nekih 15 minuta Fortnight gameplaya – lepo sve izgleda, al dosadno bre. Barem za gledanje.

A ovde posle 2 minuta me svrbeli prsti da i sam zgrabim dzojped – tacno se vidi da je uzivanje upravljati i pucati. Respawn secret sauce.

3 Likes

Mala napomena, pretplatnici na EA Access imaju 1.000 kredita poklon kada startuju igru, kao i popust u Storeu za kupovinu istih.

i ja odradio Uninstall…niđe veze sa T2…

Trebali su je nazvati Apex Uninstall, amarite?!
Sam cu otici…

2 Likes

Meni opasno “legla” :grin:

3 Likes

Mislim da Respawn i EA imaju hit…

4 Likes

Steta samo sto je f2p, danas sam poludeo, mnogo klinaca se nakupilo…

Izgleda. Na twitchu ubedljivo najgledanija trenutno.

1 Like

Samo je bilo pitanje vremena kada će neko da napravi BR igru koja radi bez štucanja i sa dobrim kontrolama. Netcode je skoro savršen a mikrotransakcije ne utiču na gameplay, čista kozmetika. “Razmaženi” igrači kojima je dosta Early Accessa i ne podnose nedovršene igre su se u ovome pronašli i to se vidi po brojkama.

3 Likes

Mislim takodje da su nagradili puno dobre volje s Titanfallom 2.

To je barem moja teorija – ako je neka igra dobra, cak i ako ne prodje slavno u prodaji, izgradi goodwill koji nastavak moze da naplati. Na isti nacin, ako je igra finansijski hit a zapravo nije mnogo zabavna, nastavak ce lose proci jer su se ljudi opekli.

Najzad – pametan marketing, koji se debelo oslonio na ‘influensere’ poput dr. disrespecta i slicnih mu, svakako nije odmogao.

2 Likes

1 Like

Između ostalog, igru su postavili i za e-sports tako da ćemo tek videti ludilo kada krene Apex liga.

1 Like

Ja bas navijam da ova igra uspe…sve sto dolazi od strane devolopera koji su napravili Titanfall zaslužuju da imaju uspeha …

3 Likes

Vidim da niko nije spomenuo sto je mene najvise zadivilo. Odlican launch igre!
10 miliona igraca i serveri nisu pucali. Bilo je tu malo stucanja ali nista strasno. Majstorski su sve odradili.

1 Like

Jel igra neko, kakvi su utisci?
Ja odgledao par jutjubera, umorim se samo od brzine kojom cimaju pogled levo-desno…