Apex Legends - F2P Battle Royale | Xbox One, PS4 i PC

Ja igram redovno. Igra je Call of Duty na steroidima sa finesama Overwatcha uradjena u Valve engine-u XD
Tako je nekako mogu opisati.
Meni ce sigurno jos dugo drzati paznju, a sam download je 12GB, pa nije problem skinuti je i probati.

1 Like

Igra je pravo osveženje u br žanru.Skini i probaj,besplatna je :wink:

1 Like

Meni se nije dopala…štaviše, užasna mi je bila. Brdo stvari mi se nije dopalo a i mišljenja sam da BR igre ne smeju biti “iz prvog lica”. Nešto mi tu ne štima…Imam osećaj kao da mi fali deo vidnog polja.

3 Likes

Pa treće lice je u principu varanje… Vidiš ono što realno ne bi trebao. Prava frka je u prvom licu, što objašnjava zašto se ljudi primaju. Takođe momenat da je bitan sastav tima i usklađenost abilitija. Stabilan fps i ping su šlag na tortu.

3 Likes

Ako svi varaju, ne znači da nije prevara :joy:

2 Likes

Naravno, može i tako da se posmatra. Ja samo kažem da je u prvom licu više neizvesno jer vidiš samo ono što je pred tobom i da to opet odgovara nekom delu publike koji nisu pali na PUBG/Fortnite.

Huh, eto vidis. Da me neko pita, rekao bih da ce bas tebi da legne, buduci da mi izdaleka sve deluje jaako slicno TF2…

Neverovatno, uopste mi nije palo na pamet da se Apex po ovome razlikuje od konkurencije, al sad kad kazes potpuno je ocigledno, haha

2 Likes

3 Likes

We’re also thrilled to announce that since last Monday, more than 25 million players have jumped into the game, and over the weekend we had well over 2 million concurrent players at our peak. Like I said earlier, what a week!

4 Likes

Prva pobeda :grin:

2 Likes

Jesi imao svoju ekipu ili je ovo s randomima?

Random likovi (Sreca pa je hiler znao sta radi)

Pa super. Dobro je znati da je grupi stranaca koji samo pingovima komuniciraju (barem pretpostavljam) moguce da pobede.

1 Like

Ponovo sa random likovima :grin:

Btw, uskoro ce ubaciti solo i duo, pa da igram kao covek :joy:

2 Likes

“Nešto” mi govori da si je i po četvrti put instalirao…

1 Like

Mene jedino smara sto moze samo sqaud, ali od marta bi trebalo da ubace solo i duo mod, kao i team deathmatch, tako da mislim da ce to da bude pun pogodak

50 miliona igrača.

6 Likes

Ja igram svakog dana po koju partiju kad stignem. U pocetku je bas zajebano dok ne skontas koji lik i koje oruzje ti lezi, sta da ganjas na mapi i sl. Ali posle sve legne na svoje mesto. Meni je super.

1 Like

Hoce neko danas poslepodne kojim slucajem igrati? Smorih se igrajuci sa ovim random indijancima :slight_smile:

Koja platforma?