Apex Legends - F2P Battle Royale | Xbox One, PS4 i PC

ima li koga za PC?

Ok ma samo za zabavu se igra…hehehe…

Igra li ko na PS4? Voleo bih ovo probati :slight_smile:

Ima li neko neki savet, oko oruzija i likova?

Zaradili samo 92miliona a ftp :sunglasses:

Da li je ovo realno, da je GTA 5 još uvek na listi i da ne prestaje da zaradjuje pare.

2 Likes

Svaki klinac koji dobije konzolu prvo trazi GTA 5 :smiley:

1 Like

Kad kupujes komp po oglasima, prvo sto pise u oglasu je “Moze da potera gta 5 sve na High ili Ultra” :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Jako cudno za 5 godina staru igru. :slight_smile:

Aj sto ima gta5 ali sto nema najbolje igre svih vremena rdr2. Nabijem ih da ne kazem na sta sve te ign gamespot i ostale budalastine

Probah Apex, koliko sam smotan, ekipa me zatvorila u neku sobu i nisu mi dali da izadjem :frowning:

U 5,6 partija, 2 killa… Ocajno se i razumem i snalazim :frowning:

3 Likes

Imas neki savet? Tipa kojeg lika da koristim? Kada vidim da ima nesto da se lootuje, ja obavezno uzimam, iako nemam pojma o cemu se radi :grin:

Zato je RDR 2 mrtav :smiley: A najavljeno je da će biti igra veka :joy::joy::joy::grin::grin::grin:

Pdgledaj par klipova po youtube-u, tako ti je najbolje. I ja sam ginuo kao lud, sad ne prodje mec a da nemam nekoliko ubistava, desavalo mi se zadnjih par puta i da sam kill leader. Ali opet nekad samo sto padnem na mapu, dobijem metak u celo, a ne prodje ni 2 min. :slight_smile:

Ne zaginem ja brzo, verovatno jer sam uvek u ekipi koja pada na periferiju i nije agresivna…
Problem mi je vise oko toga sto imam osecaj da sam jako stetan za ekipu (iako ih pratim ko kucence) i sto nemam pojma sta lootujem i koje oruzije da koristim :frowning:

Meni je bolje bilo kada zaginem odmah nego da 20 min skupljam sve i svasta, i kada dodje vreme za pucnjavu, ubiju me bez da metak ispalim. :unamused: Imas 4 vrste oruzja, razlikuju se po municiji koju koriste. Light ammo, energy ammo, heavy ammo, i pumparice. Kada skupis neko oruzje, dole u desnom uglu vidis ikonicu koju municiju koristi. Light ammo ti je kao narandzasta ikonica, energy ammo je drecava svetlo-zelena boja, heavy ammo je neka malo tamnija zelena i za pumparicu je crvena boja. Tako ti se dele i attachment-i za oruzja. Imas extended heavy mag, na primer, koji ti pase samo na oruzja koja koriste heavy ammo. Kad otvoris inventory, sve sto ti nije kompatibilno sa necim sto nosis sa sobom tog trena ima malu precrtanu ikonicu u uglu i to mozes da izbacis jer ti ne treba, a to se cesto desava. Mislim da bi tebi za pocetak bilo dobro da ganjas Peacekeeper pumparicu jer je dosta jaka i ne moras da zumiras sa njom vec pucas “sa kuka” sto bi se reklo i zahvatas solidnu povrsinu cak i ako malo omasis. A za drugo oruzje bi ti preporucio nesto full aotomatic, rafalno i da koristi heavy ammo. Spitfire mozda, izgleda kao machine gun. Ili Wingman (pistolj sa 6 metkova u sarzeru, jak ko djavo. Nesto nalik revolveru) isto koristi heavy ammo. Imas ti sad tu i attachment-e koji uticu na nacin pucanja, da burst fire oruzja pretvoris u full automatic i sl, ali da ti ne pisem roman sada, samo igraj i ocekuj da ces da zagines. Tako ces manje da se nerviras. :slight_smile: I nisi ti lik koji odmaze svom timu i sta ti ja znam, svi smo bili tu tako da nema brige. Samo da skontas koja oruzja ti pasu, i onda to ganjas. Zato ti kazem da odgledas par klipova po youtube-u, dosta pomogne.

1 Like

Igra li ko Apex? Potrebno je vreme da se malo udje u fazon, narocito ako nisi igrao BR modove, bas kao i ja, ali kad se sve pohvata, prezarazno je :slight_smile:

Zaraznije od Cece :joy:

Mozemo zajedno nekada, siguran sam da ces biti sve bolji :slight_smile:
A mozda ti ja mogu dati neki amaterski savet :grin:

Imam ja jos dva drugara koji igraju, tako da mozes upasti uvek u ekipu sa nama :slight_smile:

1 Like

Igram i ja redovno, pa ako neko bude zainteresovan - javite. :slight_smile: Uglavnom uvece oko 21h kada dodjem sa posla.

1 Like

Sta kazes, los si? :grin::grin:

@NmY kako se zoves?

NmY90 i na psn i xbox-u. A igrate na boxu ili soniju?