Aplikacije za mobilne - iOS, Android, Windows mobile

Samsung galaxy mini 2 (s6500) android verzija 2.3.6, 512 mb ram, 800 mhz cpu.
Sjajan telefon stvarno, koristim go launcher. Ako neko ima neke savete, preporuke aplikacija, sajt za piratske android igre, bilo sta neka napise :slight_smile:

GO Launcher je jako dobar, a za android aplikacije imaš apkmania, kao i mobilism

Dobar telefoncic, brz, lepo radi. Ja sam koristio GO Launcher ali nije nesto, sad koristim Nova, ali je potreban najmanje ICS instaliran. Za aplikacije ces vec sam videti sta ti treba, odmah da ti kazem da se manes Ram cleaner-a i Battery saver-a jer su nepotrebni i neces nista dobiti. Recimo kao browser Opera Mobile, zatim B92, GO Sms PRO, za plejer recimo N7 ili Poweramp, zatim MX Player za video, ES File explorer, Tapatalk 2, Zedge itd.
Vecinu imas na Market-u, za sve ostalo tu je TPB

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Hvala, za brigu o telefonu i korisne alatkice imam advanced mobile care, zatim za muziku poweramp a za browser opera mini. B92 ne zelim da citam zato sto je to propagandna antisrpska televizija. Pogledacu ostatak

Pa ni ja ne citam politiku, vise tehnopolis sekciju, i neke zivotne teme…

tehnopolis je eksta :slight_smile: i vredi imati b92 samo zbog njega.

Takodje mozes da probas i Benchmark, oni takodje imaju mnogo vise novosti iz IT sveta…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Meni je B92 vrh, politika manje vise, ionako me ne zanima “ugao” nego samo da se informisem, a ostale rubrike su takodje sjajne, uvek ima dobrih clanaka… Televiziju i novine odavno ne pratim pa mi je ovo super dok sam u prevozu.

Flipboard i Appy Geek - optimizujes ga sta te zanima i lagano listas. Od domaci Nezavisne i Blic. Svakako, preporucujem google keep - odlican je!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

meni se ispostavilo da mi je jako korisna aplikacija QR droid za QR kodove. imamo dosta vaucera sa sajta popusti, pa mi je lakse da ih cekiram pomocu qr koda nego da kucam sifru. zamislite reakcije ljudi kad izvadim S3 i overim im vaucer :smiley:

Nasao sam neke aplikacije za vezbe, tipa sklekovi, trbusnjaci, zgibovi, probacu pa cu napisati utiske.
Dobro mi ide sve ali treba mi dodatna motivacija jer sam lenj uzasno, da ima neka aplikacija sa acivmentima na tu foru bio bi najjaci covek na svetu :smiley:

Peiblizava se vreme godisnjih odmora i putovanja, mozda nekome zatreba vodic (u slucaju da samostalmno obilazi neke destinacije)
Pocket Guide za Android i iOS
PocketGuide
Testirano u Pesti i Veneciji, i radi perfektno.
Za kupovinu mapa iscackajte free kodove na netu.

Odakle skidate aplikacije i igre a da se ne radi o google play-u?Ja probao apkmaniu ali je uzasno nepregledna i 90% starijih linkova su vec poodavno mrtvi,nista ni mobilsm nije bolji…

Sent via S4 I9505 using Tapatalk 2

Probaj ovde:
http://www.rlslog.net/category/applications/android/
Tu su kratke recenzije sa linkovima

Zelim da se oslobodim krepvera koga ima puno preinstaliranog od strane samsunga, da li je to moguce bez rootovanja? :slight_smile:
Ako ne onda mi dajte neke direkcije sto se tice rootovanja i lightweight romova

Nije moguce nazalost…

Za sve sto ti treba, tu je XDA forum

Ovo ti je General sekcija, tu obicno idu pitanja, kako rutovati, tweak-ovi itd. Pazi da ne pomesas sa Galaxy Mini kec

Galaxy Mini General - xda-developers

Ovo ti je ROM sekcija, tu idu ROM-ovi

Galaxy Mini II Android Development - xda-developers

No za pocetak se ti drzi General sekcije, tu malo pogledaj uputstva, raspitaj se itd…

Da li je neko probao CyanogenMod 10.1 i kakve utiske imate?

Ja koristim desetku, 10.1 jos nije potpuno funkcionalan za moj telefon…mada sam ga probao i ekstra je.

Jednostavno, svaka nova verzija Androida je bolja od prethodne i ima nove mogucnosti, pa tako i CM

Odlican kao i svaki CM

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Probajte Super Hexagon, igra je ludo teska i psihodelicna.